22.11.2012

McFoxy: з франчайзингом в регіони

Партнерські заклади компанії відкриватимуться у всіх обласних центрах України

Компанія, якій належить українська мережа ресторанів швидкого харчування під ТМ McFoxy, запропонувала вітчизняним підприємцям співпрацю на умовах франчайзингу. Нині в Україні працює 11 власних закладів McFoxy: в Києві, Борисполі та Сумах. Пріоритетними для розвитку франчайзингової мережі компанія бачить великі міста. "В середньому в одному такому місті можуть успішно функціонувати два заклади McFoxy, - розповідає заступник директора ТОВ "Макфоксі" Андрій Борсук. - Обираючи приміщення для нового ресторану ми орієнтуватимемось на улюблені місця жителів та гостей міста".

McFoxy Фото McFoxy

Зараз мережа McFoxy об’єднує 11 ресторанів на території України.

"Велику увагу в роботі ресторанів мережі ми приділяємо дотриманню стандартів якості продукції. Впроваджуючи кулінарні новинки ми цілком орієнтуємося на вимоги споживача: його смаки та платоспроможність, - стверджує Андрій Борсук. - Компанія працює лише з відомими світовими та українськими виробниками. McFoxy оперативно реагує на зміни, що відбуваються на ринку, та встановлює ціни, не диктуючи їх, а виходячи з реалій покупців".

Своїм франчайзі компанія пропонує два формати співпраці: фуд-корт та повноцінний ресторан. Щоб розпочати бізнес під ТМ McFoxy, потрібно володіти інвестиціями в розмірі від $ 180 тис. Швидкість окупності залежить від обраного формату та місця розташування закладу. Головною вимогою, яку ТОВ "Мафоксі" ставить перед кандидатами у франчайзі, є бажання взаємовигідної співпраці та розвитку торгової марки McFoxy. Зараз компанія вже веде переговори з потенційними партнерами.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
McFoxy: з франчайзингом в регіони

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank