23.08.2012

LauraStar: партнерство на будь-який смак

Франчайзі LauraStar можуть обирати між двома форматами співпраці, відкриваючи демонстраційну або торгову точку з продажі парових прасувальних систем

ТОВ "Де Люкс" вже більше 12 років є ексклюзивним дистриб'ютором швейцарських прасувальних систем LauraStar SA в Україні. Компанія не лише співпрацює з вітчизняними дилерами та клієнтами, але й розвиває мережу однойменних точок з продажу. На сьогодні під брендом LauraStar функціонують 12 демонстраційних точок в таких містах, як Київ, Одеса, Дніпропетровськ та Донецьк. Там відвідувачі зможуть ознайомитися з усіма моделями прасувальних систем та парогенераторів, прийняти участь у активній демонстрації систем, користуючись порадою консультанта або навіть прасуючи самостійно, та замовити доставку додому. В подальшому компанія має серйозні наміри розвивати мережу за допомогою франчайзингу.

LauraStar

Прасувальні системи "LauraStar" сертифіковані багатьма європейськими комітетами (такими як CE, TUV, VDE, GS), випробування яких підтверджені українськими органами сертифікації та стандартизації і визнані дійсними.

"На жаль, аналогічні товари досить мало представлені на ринку, і потенційному користувачеві не відома суттєва різниця між звичайною паровою праскою та системою з активною поверхнею прасувального столу та генерацією "сухої" пари. В кожному обласному центрі країни ми плануємо відкрити від однієї до трьох франчайзингових точок LauraStar, в залежності від чисельності населення та, звичайно, попиту. Бажано, щоб розвитком мережі у місті та прилеглому регіоні займався один франчайзі, - зазначає керівник відділу роздрібних продажів ТОВ "Де Люкс" Олександра Здоренко. - Що стосується формату роботи з клієнтами, то наші партнери можуть обирати на власний розсуд. З одного боку, він має можливість відкрити демонстраційну точку та доставляти продукцію клієнтові додому, з іншого - відкрити торговельну точку та здійснювати всі продажі на місці".

Для того, щоб розпочати бізнес під ТМ LauraStar, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $3 тис. до $7 тис. Як стверджує франчайзер, проект окупається дуже швидко. В залежності від розміру торговельної точки інвестиції повертаються в термін від 3 до 6 місяців. Співпраця з LauraStar не передбачає паушального внеску, роялті та інших капітальних вкладень.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank