17.08.2012

ІКЕА: меблі не межа

Компанія, якій належить найбільша у світі мережа магазинів меблів, відкриватиме бюджетні бутік-готелі

Вже незабаром бренд IKEA асоціюватиметься у нас не лише із якісними меблями, але й з місцем, де можна зупинитися на нічліг, подорожуючи Європою. Компанія Inter Ikea, якій належать інтелектуальні права на торгову марку, оголосила про свій намір відкрити в Європі мережу бюджетних бутік-готелів. Перші готелі повинні з'явитися в тих країнах, де концерн вже має у власності деякі об'єкти: у Великобританії, Голландії, Польщі та Німеччині. Компанія вже розпочала пошуки ділянок під будівництво в промислових районах та неподалік від вокзалів.

IKEA, ІКЕА, гіпермаркет, Україна, відкриття, меблі, товари для дому

У світі працює близько 330 магазинів IKEA

Крім цього Inter Ikea планує створити у Європі мережу студентських гуртожитків та спорудити у Лондоні великий житловий комлекс, що складатиметься із 1,2 тис. квартир та комерційного центру.

IKEA - найбільша в світі роздрібна мережа з торгівлі меблями і предметами домашнього побуту, заснована в 1943 році Інгваром Кампрадом. Зараз у світі працює близько 330 магазинів. В 2005 році IKEA заявляла про свій намір вийти на український ринок. Відкриття першого торговельного центру у Києві повинно було відбутися восени 2006 року, проте тоді процес був заморожений. Також відкриття гіпермаркету анонсувалося до кінця 2011 року. Зараз компанії належить земельна ділянка під Одесою, але поки що будівництво магазину не розпочато.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank