Середа
27.06.2012
За оновленою схемою франчайзингу працюють вже два пілотних проекти
 

Восени 2011 року, після трьохрічної перерви, компанія "Ельдорадо" знову вирішила розвивати мережу франчайзингових магазинів електроніки. Пріоритетними для нових відкриттів франчайзер визначив міста з кількістю населення від 20 до 200 тисяч чоловік. В 2012 році "Ельдорадо" взялася до оптимізації франчайзингової схеми. "Зараз ми впроваджуємо нову систему співпраці з франчайзі, - розповідає Володимир Лагоцький, керівник департаменту франчайзингу "Ельдорадо". - Компанія оновила фінансові умови співробітництва. Зміни стосуються суми першопочаткових інвестицій, роялті та інших розрахунків".

На нових умовах працюють на сьогодні 2 пілотних проекти "Ельдорадо". Ці франчайзингові магазини розташовуються в місті Новоград-Волинську, що на Житомирщині, та у Дружківці, що на Донеччині. До кінця місяця за оновленою схемою почнуть працювати ще три торговельні точки. Згодом компанія має намір перевести у новий формат співпраці й ті магазини, що були відкриті в 2011.

Початок діяльності компанії "Ельдорадо" припадає на 1994 рік. На сьогоднішній день під цією торговельною маркою працює близько 80 супермаркетів побутової техніки у 39 містах країни.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується