СтеклоПЛАСТ зібрав франчайзі

Вівторок
06.03.2012
Компанія провела щорічну дилерську конференцію
 

Ось уже протягом 3-х років компанія "СтеклоПЛАСТ" проводить дилерську конференцію для своїх партнерів. "Цього року конференцію відвідало 398 людей, - розповіла Franchising.ua представник компанії "СтеклоПЛАСТ" Світлана Манько. - На зустріч з'їхалися партнери із всіх областей України, проте серед гостей не було випадкових відвідувачів. Оскільки на конференції обговорювалися стратегія і тактика компанії до 2014 року та презентувався унікальний аналіз ринку і дані споживчих досліджень, захід мав закритий характер". В рамках конференції компанія провела ярмарок "Все для забезпечення продажів", а також - святковий вечір "Red and white Wine", де присутні мали змогу в комфортній обстановці обговорити плани та прогнози, поділитися досвідом роботи в окремих регіонах тощо.

Компанія "СтеклоПЛАСТ" займається розвитком національної мережі фірмових салонів вікон та дверей, орієнтованих на купівельний сегмент "середній" та "середній +". На українському ринку "СтеклоПЛАСТ представлений з 1997 року. На сьогодні фірмова мережа налічує 144 салони, 19 з яких - власні. "В рамках програми підтримки партнерів в 2011 році компанія "СтеклоПЛАСТ" забрендувала 89 салонів, 34 з яких відкрилися в другій половині року, - розповідає Світлана Манько. - Крім цього ми провели для своїх партнерів 45 тренінгів, 3 всеукраїнські рекламні та PR-кампанії та серію маркетингових досліджень споживчих переваг покупців, а також - створили єдиний Інформаційний Центр СтеклоПЛАСТ". В 2012 році компанія планує відкриття як мінімум 50 франчайзингових салонів. Проте, як стверджують представники компанії, конкретні цифри озвучуватимуться уже під час констатації фактів відкриттів.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?