01.03.2012

DeSheli у мільйонники

Програма розвитку компанії на 2012 рік передбачає охоплення мережею всіх великих міст

Компанія DeSheli, яка займається виробництвом та реалізацією ізраїльсько-французької косметичної продукції класу люкс, була заснована у 2008 році. Розвиток франчайзингової мережі на території Росії розпочався в квітні 2010 року. Протягом року діяльності на ринку РФ компанія відкрила 60 представництв. Зараз DeSheli розпочинає розвиток на території України. "Мінімальна програма розвитку передбачає відкриття в 2012 році представництв DeSheli у всіх містах-мільйонниках, - розповіла порталу Franchising.ua представник компанії DeSheli Катерина. - Своїм франчайзі компанія допомагає підібрати офіс, а також - проводить навчання менеджерів франчайзі, які згодом продаватимуть продукцію. Процес навчання відбувається у Москві та триває протягом двох тижнів".

DeSheli

Основою продукції ТМ DeSheli є запатентована технологія "intelligent crystals", на розробку якої компанія витратила 15 років. Інноваційні технології роблять можливим омолодження шкіри до 10 років.

Косметика DeSheli розподілена на дві головні лінії продукції: "білу" та "чорну". Перша розрахована на догляд за шкірою до 35 років, друга - після. "Позитивні зміни помітні одразу за 10 хвилин після використання, - стверджує Катерина. - Інноваційні технології роблять можливим омолодження шкіри до 10 років".

Щоб розпочати бізнес під ТМ DeSheli, необхідно сплатити паушальний внесок у розмірі 105 тис. грн. Розмір першопочаткових інвестицій, залежно від формату офісу, коливається від 400 до 880 тис. грн. Окупається справа за період від 1 до 4 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
DeSheli у мільйонники

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank