Четвер
01.03.2012
Програма розвитку компанії на 2012 рік передбачає охоплення мережею всіх великих міст
 

Компанія DeSheli, яка займається виробництвом та реалізацією ізраїльсько-французької косметичної продукції класу люкс, була заснована у 2008 році. Розвиток франчайзингової мережі на території Росії розпочався в квітні 2010 року. Протягом року діяльності на ринку РФ компанія відкрила 60 представництв. Зараз DeSheli розпочинає розвиток на території України. "Мінімальна програма розвитку передбачає відкриття в 2012 році представництв DeSheli у всіх містах-мільйонниках, - розповіла порталу Franchising.ua представник компанії DeSheli Катерина. - Своїм франчайзі компанія допомагає підібрати офіс, а також - проводить навчання менеджерів франчайзі, які згодом продаватимуть продукцію. Процес навчання відбувається у Москві та триває протягом двох тижнів".

Косметика DeSheli розподілена на дві головні лінії продукції: "білу" та "чорну". Перша розрахована на догляд за шкірою до 35 років, друга - після. "Позитивні зміни помітні одразу за 10 хвилин після використання, - стверджує Катерина. - Інноваційні технології роблять можливим омолодження шкіри до 10 років".

Щоб розпочати бізнес під ТМ DeSheli, необхідно сплатити паушальний внесок у розмірі 105 тис. грн. Розмір першопочаткових інвестицій, залежно від формату офісу, коливається від 400 до 880 тис. грн. Окупається справа за період від 1 до 4 місяців.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується