01.03.2012

DeSheli у мільйонники

Програма розвитку компанії на 2012 рік передбачає охоплення мережею всіх великих міст

Компанія DeSheli, яка займається виробництвом та реалізацією ізраїльсько-французької косметичної продукції класу люкс, була заснована у 2008 році. Розвиток франчайзингової мережі на території Росії розпочався в квітні 2010 року. Протягом року діяльності на ринку РФ компанія відкрила 60 представництв. Зараз DeSheli розпочинає розвиток на території України. "Мінімальна програма розвитку передбачає відкриття в 2012 році представництв DeSheli у всіх містах-мільйонниках, - розповіла порталу Franchising.ua представник компанії DeSheli Катерина. - Своїм франчайзі компанія допомагає підібрати офіс, а також - проводить навчання менеджерів франчайзі, які згодом продаватимуть продукцію. Процес навчання відбувається у Москві та триває протягом двох тижнів".

DeSheli

Основою продукції ТМ DeSheli є запатентована технологія "intelligent crystals", на розробку якої компанія витратила 15 років. Інноваційні технології роблять можливим омолодження шкіри до 10 років.

Косметика DeSheli розподілена на дві головні лінії продукції: "білу" та "чорну". Перша розрахована на догляд за шкірою до 35 років, друга - після. "Позитивні зміни помітні одразу за 10 хвилин після використання, - стверджує Катерина. - Інноваційні технології роблять можливим омолодження шкіри до 10 років".

Щоб розпочати бізнес під ТМ DeSheli, необхідно сплатити паушальний внесок у розмірі 105 тис. грн. Розмір першопочаткових інвестицій, залежно від формату офісу, коливається від 400 до 880 тис. грн. Окупається справа за період від 1 до 4 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank