Білюкс відкриє 24 представництва

Четвер
02.02.2012
Компанія має намір охопити мережею всі обласні центри
 

З 2005 року компанія "Білюкс" імпортувала в Україну інфрачервоні обігрівачі на зразок UFO та довгохвильові обігрівачі, які встановлюються на стелі. Однак, з самого початку діяльності на ринку "Білюкс" робила акцент на другому напрямку: у період з 2005 по 2008 рік компанія була єдиним вітчизняним оператором, котрий надавав послуги продажу та монтажу довгохвильових систем опалення. В 2009-му "Білюкс" самостійно почала виробляти довгохвильові обігрівачі, а ще через рік запропонувала співпрацю на умовах франчайзингу. Зараз компанія має 4 франчайзингових представництва, що знаходяться у Харкові, Києві, Чернігові та Полтаві. Головною метою компанії зараз є розвиток мережі регіональних представництв у всіх 24 обласних центрах країни. Найбільш пріоритетними для майбутніх відкриттів компанія називає такі міста, як Львів, Одеса, Донецьк, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Сімферополь та Севастополь.

"В 2010 році в Україні з'явилося кілька конкурентів-виробників, - розповів порталу Franchising.ua директор компанії "Білюкс" Олег Литвинов. - Тоді ми запропонували нашим дилерам стати ексклюзивними дистрибьюторами в їхніх обласних центрах на умовах франчайзингу. Це означало, що вони працюватимуть у складі монобрендовій мережі фірмових представництв "Білюкс" та матимуть постійний запас продукції на складі".

В компанії "Білюкс" працює на сьогодні 100 дилерів в Україні та близько 1 тисячі у світі. Крім нашої держави компанія має представництва у Молдові, Росії та Румунії. Також здійснює продажі продукції в Болгарію, Англію та Ісландію. Франчайзинг "Білюкс" розрахований на міста від 300 тис. до 2 млн чоловік. Щоб стати франчайзі компанії, необхідно сплатити паушальний внесок в розмірі 16 тис. грн та закупити мінімальний товарний запас на суму від 50 до 200 тис. грн.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується