02.02.2012

Білюкс відкриє 24 представництва

Компанія має намір охопити мережею всі обласні центри

З 2005 року компанія "Білюкс" імпортувала в Україну інфрачервоні обігрівачі на зразок UFO та довгохвильові обігрівачі, які встановлюються на стелі. Однак, з самого початку діяльності на ринку "Білюкс" робила акцент на другому напрямку: у період з 2005 по 2008 рік компанія була єдиним вітчизняним оператором, котрий надавав послуги продажу та монтажу довгохвильових систем опалення. В 2009-му "Білюкс" самостійно почала виробляти довгохвильові обігрівачі, а ще через рік запропонувала співпрацю на умовах франчайзингу. Зараз компанія має 4 франчайзингових представництва, що знаходяться у Харкові, Києві, Чернігові та Полтаві. Головною метою компанії зараз є розвиток мережі регіональних представництв у всіх 24 обласних центрах країни. Найбільш пріоритетними для майбутніх відкриттів компанія називає такі міста, як Львів, Одеса, Донецьк, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Сімферополь та Севастополь.

Білюкс, обігрівачі на стелі

Довгохвильові обігрівачі "Білюкс" підходять для всіх типів приміщень, де є стеля висотою від 2 до 20 метрів: від маленьких ванних кімнат до великих підприємств. У порівнянні з конвективними системами опалення прилади допомагають зекономити на 20-60% більше енергії.

"В 2010 році в Україні з'явилося кілька конкурентів-виробників, - розповів порталу Franchising.ua директор компанії "Білюкс" Олег Литвинов. - Тоді ми запропонували нашим дилерам стати ексклюзивними дистрибьюторами в їхніх обласних центрах на умовах франчайзингу. Це означало, що вони працюватимуть у складі монобрендовій мережі фірмових представництв "Білюкс" та матимуть постійний запас продукції на складі".

В компанії "Білюкс" працює на сьогодні 100 дилерів в Україні та близько 1 тисячі у світі. Крім нашої держави компанія має представництва у Молдові, Росії та Румунії. Також здійснює продажі продукції в Болгарію, Англію та Ісландію. Франчайзинг "Білюкс" розрахований на міста від 300 тис. до 2 млн чоловік. Щоб стати франчайзі компанії, необхідно сплатити паушальний внесок в розмірі 16 тис. грн та закупити мінімальний товарний запас на суму від 50 до 200 тис. грн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

4

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank