Понеділок
19.12.2011
Найбільша в світі торгова мережа з продажу меблів і товарів для дому додасть до списку країн свого охоплення балтійські
 

У 2013 році у Вільнюсі буде відкрито перший в країнах Балтії магазин IKEA. Інвестиції в найбільший в країнах Балтії комплекс торгівлі меблями можуть скласти 47 млн ​​євро. Магазин в рамках всесвітньовідомої мережі планує відкрити ісландська компанія Felit, яка станет майстер-франчайзі IKEA. Передбачається, що площа магазину становитиме приблизно 30 000 квадратних метрів, з автостоянками і рестораном шведської кухні.

Імовірно, торговельний комплекс буде побудований на ділянці недалеко від Вільнюського міжнародного аеропорту. На території площею в 14 гектарів інвестор припускає побудувати ще кілька комерційних об'єктів. Загальний обсяг інвестицій складе 60 млн євро.

IKEA - найбільша в світі роздрібна мережа з торгівлі меблями і предметами домашнього побуту, заснована в 1943 році Інгвар Кампрад. Зараз у світі працює близько 330 магазинів. IKEA заявляла про намір вийти на український ринок на початку 2005 року і планувала відкрити перший торговельний центр у Києві восени 2006 року, проте тоді процес був заморожений. Також відкриття гіпермаркету анонсувалося до кінця 2011 року, компанія володіє земельною ділянкою під Одесою, але поки що будівництво магазину не розпочато.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?