19.12.2011

IKEA з’явиться в Вільнюсі

Найбільша в світі торгова мережа з продажу меблів і товарів для дому додасть до списку країн свого охоплення балтійські

У 2013 році у Вільнюсі буде відкрито перший в країнах Балтії магазин IKEA. Інвестиції в найбільший в країнах Балтії комплекс торгівлі меблями можуть скласти 47 млн ​​євро. Магазин в рамках всесвітньовідомої мережі планує відкрити ісландська компанія Felit, яка станет майстер-франчайзі IKEA. Передбачається, що площа магазину становитиме приблизно 30 000 квадратних метрів, з автостоянками і рестораном шведської кухні.

IKEA, ІКЕА, гіпермаркет, Україна, відкриття, меблі, товари для дому

У світі працює близько 330 магазинів IKEA

Імовірно, торговельний комплекс буде побудований на ділянці недалеко від Вільнюського міжнародного аеропорту. На території площею в 14 гектарів інвестор припускає побудувати ще кілька комерційних об'єктів. Загальний обсяг інвестицій складе 60 млн євро.

IKEA - найбільша в світі роздрібна мережа з торгівлі меблями і предметами домашнього побуту, заснована в 1943 році Інгвар Кампрад. Зараз у світі працює близько 330 магазинів. IKEA заявляла про намір вийти на український ринок на початку 2005 року і планувала відкрити перший торговельний центр у Києві восени 2006 року, проте тоді процес був заморожений. Також відкриття гіпермаркету анонсувалося до кінця 2011 року, компанія володіє земельною ділянкою під Одесою, але поки що будівництво магазину не розпочато.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank