Понеділок
19.12.2011
Найбільша в світі торгова мережа з продажу меблів і товарів для дому додасть до списку країн свого охоплення балтійські
 

У 2013 році у Вільнюсі буде відкрито перший в країнах Балтії магазин IKEA. Інвестиції в найбільший в країнах Балтії комплекс торгівлі меблями можуть скласти 47 млн ​​євро. Магазин в рамках всесвітньовідомої мережі планує відкрити ісландська компанія Felit, яка станет майстер-франчайзі IKEA. Передбачається, що площа магазину становитиме приблизно 30 000 квадратних метрів, з автостоянками і рестораном шведської кухні.

Імовірно, торговельний комплекс буде побудований на ділянці недалеко від Вільнюського міжнародного аеропорту. На території площею в 14 гектарів інвестор припускає побудувати ще кілька комерційних об'єктів. Загальний обсяг інвестицій складе 60 млн євро.

IKEA - найбільша в світі роздрібна мережа з торгівлі меблями і предметами домашнього побуту, заснована в 1943 році Інгвар Кампрад. Зараз у світі працює близько 330 магазинів. IKEA заявляла про намір вийти на український ринок на початку 2005 року і планувала відкрити перший торговельний центр у Києві восени 2006 року, проте тоді процес був заморожений. Також відкриття гіпермаркету анонсувалося до кінця 2011 року, компанія володіє земельною ділянкою під Одесою, але поки що будівництво магазину не розпочато.