В Ельдорадо повернулися до франчайзингу

П'ятниця
21.10.2011
Супермаркети побутової електроніки по франчайзингу відкриватимуться у містах з населенням від 20 до 200 тисяч чоловік
 

В 2006-2007 роках компанія "Ельдорадо" розширювала мережу за рахунок франчайзингових магазинів, проте з приходом економічної кризи діяльність франчайзі була зупинена. Зараз компанія повертається до франчайзингу, і пропонує співпрацю підприємцям невеликих міст з населенням від 20 до 200 тисяч чоловік. Відкрити бізнес під покровом популярного бренду тепер можна як "з нуля", так і будучи діючим оператором. Початок діяльності компанії "Ельдорадо" припадає на 1994 рік. На сьогоднішній день під цією торговельною маркою працює близько 80 супермаркетів побутової техніки у 34 містах країни.

"Торговельна стратегія компанії "Ельдорадо" включає в себе три головні канали реалізації продукції: оптовий, франчайзинговий та збут товарів у власних відділеннях мережі. Ми розуміємо, що з франчайзингом компанія стане сильнішою і укріпить свої позиції на ринку, тому зараз активно рухаємося в напрямку розвитку франчайзингу, - розповів порталу Franchising.ua Юрій Шикота, керівник департаменту франчайзингу компанії "Ельдорадо". - В планах "Ельдорадо" - відкриття франчайзингових точок у 60-65 населених пунктах країни, які відповідають вимогам щодо кількості населення".

Під брендом "Ельдорадо" на сьогодні працюють два франчайзингові магазини. Перший з них було відкрито 15 жовтня в у Вознесенську, що в Миколаївській області, другий - 21 жовтня в Горлівці, що на Донеччині. На наступних вихідних ще один франчайзинговий заклад запрацює в Одеській області в місті Арцизі. Компанія підписала договори із діючими операторами з інших міст, але їхні магазини запрацюють тільки після проведення реконструкції.

Для того, щоб стати франчайзі компанії "Ельдорадо", підприємцю необхідно інвестувати в бізнес від $30.000 до $120.000 та торгове приміщення площею від 250 до 1000 кв.м.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується