21.10.2011

В Ельдорадо повернулися до франчайзингу

Супермаркети побутової електроніки по франчайзингу відкриватимуться у містах з населенням від 20 до 200 тисяч чоловік

В 2006-2007 роках компанія "Ельдорадо" розширювала мережу за рахунок франчайзингових магазинів, проте з приходом економічної кризи діяльність франчайзі була зупинена. Зараз компанія повертається до франчайзингу, і пропонує співпрацю підприємцям невеликих міст з населенням від 20 до 200 тисяч чоловік. Відкрити бізнес під покровом популярного бренду тепер можна як "з нуля", так і будучи діючим оператором. Початок діяльності компанії "Ельдорадо" припадає на 1994 рік. На сьогоднішній день під цією торговельною маркою працює близько 80 супермаркетів побутової техніки у 34 містах країни.

е

Пріоритетними для франчайзингу "Ельдорадо" є міста з населенням від 20.000 до 200.000 жителів

"Торговельна стратегія компанії "Ельдорадо" включає в себе три головні канали реалізації продукції: оптовий, франчайзинговий та збут товарів у власних відділеннях мережі. Ми розуміємо, що з франчайзингом компанія стане сильнішою і укріпить свої позиції на ринку, тому зараз активно рухаємося в напрямку розвитку франчайзингу, - розповів порталу Franchising.ua Юрій Шикота, керівник департаменту франчайзингу компанії "Ельдорадо". - В планах "Ельдорадо" - відкриття франчайзингових точок у 60-65 населених пунктах країни, які відповідають вимогам щодо кількості населення".

Під брендом "Ельдорадо" на сьогодні працюють два франчайзингові магазини. Перший з них було відкрито 15 жовтня в у Вознесенську, що в Миколаївській області, другий - 21 жовтня в Горлівці, що на Донеччині. На наступних вихідних ще один франчайзинговий заклад запрацює в Одеській області в місті Арцизі. Компанія підписала договори із діючими операторами з інших міст, але їхні магазини запрацюють тільки після проведення реконструкції.

Для того, щоб стати франчайзі компанії "Ельдорадо", підприємцю необхідно інвестувати в бізнес від $30.000 до $120.000 та торгове приміщення площею від 250 до 1000 кв.м.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
В Ельдорадо повернулися до франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank