11.07.2011

Е-сигаретка: у франчайзинг великими кроками

За 4 місяці розвитку на умовах франчайзингу мережа поповнилася 12 новими точками

Мережа магазинів електронних сигарет “Е-сигаретка” представлена на українському ринку з 2010 року. За цей час з'явилися 22 точки продажу продукції компанії, 12 з яких франчайзингові. Власні магазини компанія відкриває лише в Києві та Київській області, оскільки тут можна здійснювати безпосередній контроль над їхньою діяльністю. Франчайзинг дістався регіонам. Сьогодні це — Донецьк, Краматорськ, Ужгород, Полтава та Луцк. В маленьких містечках точок покищо немає. Але, як стверджує керівник проекту компанії “Е-сигаретка” Владислав Кметь: “Якщо наші партнери хочуть відкрити магазин в своєму містечку, ми не проти. Коли людина відчуває, що це буде прибутково, тоді чому б і ні?”

Фото пункту системи Е-сигаретка

Продукція компанії "Е-сигаретка" - це електронні сигарети, які допомагають позбутися нікотинової залежності. Вони не містять канцерогенних речовин та жодного із більш ніж 4000 шкідливих речовин, які виділяються під час горіння табаку.

За чотири місяці дії франчайзингової пропозиції мережа значно зросла і продовжує рости. Найближчим часом очікується відкриття 3 нових точок у Херсоні. Ведуться переговори із представниками в Запоріжжі, Кривому Розі, Одесі та Рівному. “Незважаючи на те, що пропонувати співпрацю на умовах франчайзингу ми почали лише 4 місяці тому, зацікавленість франчайзі швидко росте. Якщо ми й далі будемо розвиватися такими темпами, то до кінця року в Україні може бути вже більше ніж 100 точок”, - розповідає керівник проекту компанії “Е-сигаретка” Владислав Кметь.

В Києві магазини мережі відкриваються в торгових центрах, тоді як в регіонах можуть розташовуватися в супермаркетах і навіть на ринках.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Е-сигаретка: у франчайзинг великими кроками

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank