Е-сигаретка: у франчайзинг великими кроками

Понеділок
11.07.2011
За 4 місяці розвитку на умовах франчайзингу мережа поповнилася 12 новими точками
 

Мережа магазинів електронних сигарет “Е-сигаретка” представлена на українському ринку з 2010 року. За цей час з'явилися 22 точки продажу продукції компанії, 12 з яких франчайзингові. Власні магазини компанія відкриває лише в Києві та Київській області, оскільки тут можна здійснювати безпосередній контроль над їхньою діяльністю. Франчайзинг дістався регіонам. Сьогодні це — Донецьк, Краматорськ, Ужгород, Полтава та Луцк. В маленьких містечках точок покищо немає. Але, як стверджує керівник проекту компанії “Е-сигаретка” Владислав Кметь: “Якщо наші партнери хочуть відкрити магазин в своєму містечку, ми не проти. Коли людина відчуває, що це буде прибутково, тоді чому б і ні?”

За чотири місяці дії франчайзингової пропозиції мережа значно зросла і продовжує рости. Найближчим часом очікується відкриття 3 нових точок у Херсоні. Ведуться переговори із представниками в Запоріжжі, Кривому Розі, Одесі та Рівному. “Незважаючи на те, що пропонувати співпрацю на умовах франчайзингу ми почали лише 4 місяці тому, зацікавленість франчайзі швидко росте. Якщо ми й далі будемо розвиватися такими темпами, то до кінця року в Україні може бути вже більше ніж 100 точок”, - розповідає керівник проекту компанії “Е-сигаретка” Владислав Кметь.

В Києві магазини мережі відкриваються в торгових центрах, тоді як в регіонах можуть розташовуватися в супермаркетах і навіть на ринках.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано