19.05.2010

Оранжевий слон прийшов до Ісландії

Перший франчайзинговий магазин товарів для дитячої творчості "Оранжевий слон" відкрився в Ісландії

Минулого тижня торговельна мережа "Оранжевий слон" розширила свою присутність у світі: тепер яскравий магазинчик цієї торгової марки можна зустріти і в далекій Ісландії. Торговельна точка запрацювала 12 травня і вже знайшла постійних покупців. Товари торговельної марки "Оранжевий слон" для ісландців в новинку, аналогів їм в Ісландії немає, а можливість спробувати товари прямо в магазині призвела батьків та їх малюків у захват.

У світі зараз працює більше 200 торгових точок "Оранжевий слон". Власну мережу компанія розвиває на території Москви і Московської області, в інших же країнах використовується франчайзинговий спосіб співпраці. Магазини компанії можна зустріти в Росії, Україні, США, Ізраїлі, Вірменії, Казахстані, Киргизькій Республіці, Молдові, а тепер також і в Ісландії. Шукає зараз майстер-франчайзі для розвитку мережі компанія в Польщі і Чехії.

У нашій країні активно працює представництво "Оранжевий слон". Мережа магазинів в Україні налічує вже більше 50 точок, до кінця року планується довести їх кількість до 100.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Оранжевий слон прийшов до Ісландії

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank