Оранжевий слон прийшов до Ісландії

Середа
19.05.2010
Перший франчайзинговий магазин товарів для дитячої творчості "Оранжевий слон" відкрився в Ісландії
 

Минулого тижня торговельна мережа "Оранжевий слон" розширила свою присутність у світі: тепер яскравий магазинчик цієї торгової марки можна зустріти і в далекій Ісландії. Торговельна точка запрацювала 12 травня і вже знайшла постійних покупців. Товари торговельної марки "Оранжевий слон" для ісландців в новинку, аналогів їм в Ісландії немає, а можливість спробувати товари прямо в магазині призвела батьків та їх малюків у захват.

У світі зараз працює більше 200 торгових точок "Оранжевий слон". Власну мережу компанія розвиває на території Москви і Московської області, в інших же країнах використовується франчайзинговий спосіб співпраці. Магазини компанії можна зустріти в Росії, Україні, США, Ізраїлі, Вірменії, Казахстані, Киргизькій Республіці, Молдові, а тепер також і в Ісландії. Шукає зараз майстер-франчайзі для розвитку мережі компанія в Польщі і Чехії.

У нашій країні активно працює представництво "Оранжевий слон". Мережа магазинів в Україні налічує вже більше 50 точок, до кінця року планується довести їх кількість до 100.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію