13.01.2011

Оранжевий слон збільшує асортимент

У мережі магазинів товарів для дитячої творчості та розвитку з’являються нові позиції асортименту

Мережа магазинів товарів для дитячої творчості та розвитку налічує вже більше 60 франчайзингових точок на території Україні. У цьому році в асортименті товарів з'являться нові позиції. Про це редакції порталу Franchising.ua розповів директор компанії "Оранж Елефант України" Володимир Падун.

Фото пункту системи Оранжевий слон

У всьому світі працює понад 400 магазинів "Оранжевий слон"

"Наша компанія постійно розробляє нові товари, ми розширюємо свій асортимент, якісь позиції додаємо, деякі прибираємо", - розповідає Володимир Падун.

Мережа "Оранжевий слон" практично рівномірно охоплює всю територію країни, магазини працюють у великих і малих містах, трохи менше їх на Заході України.

"Зараз у нас більше 60 франчайзингових магазинів, і в 2011 році ми продовжимо розширюватися далі. Однак, зараз найбільш пріоритетною для нас є підтримка партнерів, удосконалення роботи існуючих магазинів. Наприклад, деякі магазини у нас переїхали. Річ у тому, що ми намагаэмося підібрати найбільш вигідне місце розташування і сприяємо партнеру у виборі торгового центру та веденні переговорів. Нашу компанію вже добре знають, тому нашим франчайзі простіше знайти собі вигідне місце й одержати гарні умови оренди", - пояснює Володимир.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank