Середа
02.03.2011
Компанія має великі плани щодо розвитку в Україні мережі магазинів яскравих дизайнерських іграшок Craftholic
 

За допомогою мастер-франчайзингу на український ринок вийшла яскрава і незвичайна концепція - мережа магазинів м'яких дизайнерських іграшок і аксесуарів інтер'єру та побуту Craftholic. Незабаром очікується відкриття перших власних точок: орієнтовно в кінці березня - на початку квітня. Про це редакції порталу Franchising.ua розповів представник компанії Craftholic Віталій Фінько.

Мережа Craftholic представлена в багатьох країнах СНД - в Росії, Казахстані, Киргизії, Грузії та ін. Всього працює близько 30 магазинів, з них кілька власних, решта - франчайзингові.

"Так склалося, що на ринку СНД якісні, цікаві дизайнерські іграшки мало представлені. Нам хотілося привнести у цю сферу нотки стилю, моди, тому що те, що продається в звичайних магазинах іграшок - в основному це банально і не ново. Так і почала розвиватися мережа магазинів Craftholic. У величезні плани з розвитку і на українському ринку. Ми бачимо в ньому величезну перспективу", - розповідає Віталій Фінько.

Вже є перші домовленості з партнерами з з Донецька, Дніпропетровська, Харкова, Львова. У планах - охоплення мережею Craftholic всіх великих міст країни.

"Що стосується формату торгової точки, то тут ми даємо нашим партнерам практично абсолютної свободи: від великих просторих магазинів до маленьких" острівців "на пару квадратних метрах. Ми розглядаємо різні варіанти, головне, щоб був витриманий наш стиль оформлення", - розповідає Віталій.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва