02.03.2011

Craftholic порадує країну

Компанія має великі плани щодо розвитку в Україні мережі магазинів яскравих дизайнерських іграшок Craftholic

За допомогою мастер-франчайзингу на український ринок вийшла яскрава і незвичайна концепція - мережа магазинів м'яких дизайнерських іграшок і аксесуарів інтер'єру та побуту Craftholic. Незабаром очікується відкриття перших власних точок: орієнтовно в кінці березня - на початку квітня. Про це редакції порталу Franchising.ua розповів представник компанії Craftholic Віталій Фінько.

Основу персонажів м’яких іграшок складають зайчик, ведмедик, собачка, кіт, а також тигр, лось, крокодил і багато інших. Виконані у різних дизайнерських рішеннях, вони постають перед покупцями у різноманітних образах - великі і маленькі, у вигляді подушок та брелоків, виконані в різних кольорах і формах

Мережа Craftholic представлена в багатьох країнах СНД - в Росії, Казахстані, Киргизії, Грузії та ін. Всього працює близько 30 магазинів, з них кілька власних, решта - франчайзингові.

"Так склалося, що на ринку СНД якісні, цікаві дизайнерські іграшки мало представлені. Нам хотілося привнести у цю сферу нотки стилю, моди, тому що те, що продається в звичайних магазинах іграшок - в основному це банально і не ново. Так і почала розвиватися мережа магазинів Craftholic. У величезні плани з розвитку і на українському ринку. Ми бачимо в ньому величезну перспективу", - розповідає Віталій Фінько.

Вже є перші домовленості з партнерами з з Донецька, Дніпропетровська, Харкова, Львова. У планах - охоплення мережею Craftholic всіх великих міст країни.

"Що стосується формату торгової точки, то тут ми даємо нашим партнерам практично абсолютної свободи: від великих просторих магазинів до маленьких" острівців "на пару квадратних метрах. Ми розглядаємо різні варіанти, головне, щоб був витриманий наш стиль оформлення", - розповідає Віталій.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Craftholic порадує країну

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank