Як відкрити магазин з продажу предметів багажу?

Понеділок
01.10.2012
Компанія зі столітнім досвідом і всесвітньою популярністю пропонує надійний бізнес у сфері продажу багажу і товарів для подорожей
 

SAMSONITE - світовий лідер в сегменті товарів для подорожей. Історія цього бренду почалася в 1910 році. З моменту появи торгової марки SAMSONITE пройшло вже більше 100 років. Цій компанії ми зобов'язані появою класичного дипломатичного кейса, валіз на колесах і багатьох інших видів багажу, які зробили процес подорожі зручнішим. Сьогодні компанія SAMSONITE є найбільшим виробником багажу в світі і має найбільш значні в цьому сегменті обсяги продажів у Європі, США та Азії. Роздрібна мережа SAMSONITE охоплює понад 900 власних монобрендових магазинів, а також більше 300 франчайзингових проектів по всьому світу.

На український ринок продукція SAMSONITE вийшла в 2001 році завдяки ТОВ "Робінзон Україна". Сьогодні товари виробника представлені в більш ніж 40 магазинах у 12 найбільших містах країни. Компанія активно займається співпрацею з мультибрендовими партнерами, а також - розвиває власну мережу. Продукція SAMSONITE займає чималу частину асортименту магазинів партнерів. Так, наприклад, в Харкові, де дистриб'ютор почав роботу з великою мережею з 5 мультибрендових бутіків, що спеціалізуються на шкіргалантереї, дорожніх аксесуарах і сувенірах, товари виробництва SAMSONITE складають 30% від загальної кількості. Що стосується власної мережі, то зараз у роздрібі працюють 7 власних точок у Києві та Донецьку, а також - одна франчайзингова в Севастополі. Мережа постійно і динамічно розвивається. Так, тільки в серпні компанія відкрила відразу два нових монобрендових магазину SAMSONITE: в столичному ТРЦ "Глобус" і донецькому ТРЦ "Донецьк-Сіті".

Зараз "Робінзон Україна" сконцентрувалася на розвитку мережі по франчайзингу. У найближчі п'ять років компанія планує охопити нею всю країну і відкрити не менше одного магазину в кожному обласному центрі. "Пріоритетними для нових відкриттів ми вважаємо міста-мільйонники, - стверджує директор з продажів ТОВ "Робінзон Україна" Євген Лиходід. - Однак ми не виключаємо можливості появи магазинів і в таких населених пунктах, як, наприклад, Кривий Ріг чи Кременчук. Продукція SAMSONITE відноситься до сегменту middle plus, тому орієнтована на покупців з високим рівнем доходів".

Контактна інформація:
Євген Лиходід,
044-495-23-20; 050-335-81-81
E.Likhoded@robinzon-bags.kiev.ua

 


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано