01.10.2012

Як відкрити магазин з продажу предметів багажу?

Компанія зі столітнім досвідом і всесвітньою популярністю пропонує надійний бізнес у сфері продажу багажу і товарів для подорожей

SAMSONITE - світовий лідер в сегменті товарів для подорожей. Історія цього бренду почалася в 1910 році. З моменту появи торгової марки SAMSONITE пройшло вже більше 100 років. Цій компанії ми зобов'язані появою класичного дипломатичного кейса, валіз на колесах і багатьох інших видів багажу, які зробили процес подорожі зручнішим. Сьогодні компанія SAMSONITE є найбільшим виробником багажу в світі і має найбільш значні в цьому сегменті обсяги продажів у Європі, США та Азії. Роздрібна мережа SAMSONITE охоплює понад 900 власних монобрендових магазинів, а також більше 300 франчайзингових проектів по всьому світу.

Самсонайт

"Працюючи з брендом SAMSONITE, я можу дати своєму клієнту те, чого не міг дати раніше: забезпечити його гарантією, хорошим сервісом і високою якістю продукції. А це - важлива інвестиція в авторитет мого підприємства", - стверджує Вадим, власник магазину SAMSONITE в Севастополі.

На український ринок продукція SAMSONITE вийшла в 2001 році завдяки ТОВ "Робінзон Україна". Сьогодні товари виробника представлені в більш ніж 40 магазинах у 12 найбільших містах країни. Компанія активно займається співпрацею з мультибрендовими партнерами, а також - розвиває власну мережу. Продукція SAMSONITE займає чималу частину асортименту магазинів партнерів. Так, наприклад, в Харкові, де дистриб'ютор почав роботу з великою мережею з 5 мультибрендових бутіків, що спеціалізуються на шкіргалантереї, дорожніх аксесуарах і сувенірах, товари виробництва SAMSONITE складають 30% від загальної кількості. Що стосується власної мережі, то зараз у роздрібі працюють 7 власних точок у Києві та Донецьку, а також - одна франчайзингова в Севастополі. Мережа постійно і динамічно розвивається. Так, тільки в серпні компанія відкрила відразу два нових монобрендових магазину SAMSONITE: в столичному ТРЦ "Глобус" і донецькому ТРЦ "Донецьк-Сіті".

Зараз "Робінзон Україна" сконцентрувалася на розвитку мережі по франчайзингу. У найближчі п'ять років компанія планує охопити нею всю країну і відкрити не менше одного магазину в кожному обласному центрі. "Пріоритетними для нових відкриттів ми вважаємо міста-мільйонники, - стверджує директор з продажів ТОВ "Робінзон Україна" Євген Лиходід. - Однак ми не виключаємо можливості появи магазинів і в таких населених пунктах, як, наприклад, Кривий Ріг чи Кременчук. Продукція SAMSONITE відноситься до сегменту middle plus, тому орієнтована на покупців з високим рівнем доходів".

Контактна інформація:
Євген Лиходід,
044-495-23-20; 050-335-81-81
E.Likhoded@robinzon-bags.kiev.ua

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Як відкрити магазин з продажу предметів багажу?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank