FOTO7 тепер і франчайзингова
Очікуються відкриття перших франчайзингових фотостудій
Рік тому фотостудія FOTO7 прийняла рішення поділитися досвідом своєї роботи за допомогою франчайзингу, запропонувавши потенційним партнерам концепцію студії сімейної фотографії і фотошколи. До кінця року очікуються перші результати франчайзингового розвитку – в Києві відкриються дві таких франчайзингових фотостудії: в центрі столиці і в мікрорайоні Виноградар. Зараз працює одна власна фотостудія-фотошкола на Подолі в Києві.
FOTO7 - це студія фотографії, фотошкола і школа візажу, а також школа і послуги з комп'ютерної обробки фото і якісного фотодруку. Крім того, це певний клуб по інтересах, майданчик для куплі-продажі фототехніки і літератури.
"Наша стратегія - це створення на основі власного порталу потужного мережевого співтовариства, співдружності фотографів і "колофотографічної" тусовки, пропозиція послуг і техніки на вигідних, і деколи, унікальних умовах. Це не лише навчання фотографічним навичкам, але і допомога та розвиток в професійній сфері - організація портфоліо, контакти з візажистамі, стилістами, моделями, замовниками зйомок. І головне - це системний, структурований авторський курс, заснований на найнадійнішому - власному - досвіді успішного незалежного українського фотографа. Крім того, це успішна робота студії, заснована на більш ніж річному досвіді праці до виходу в "плюс", який дістається франчайзі відразу", - розповів порталу автор курсу і власник франшизи Тарас Шеренговський.
Розташовуватися FOTO7 може в будь-яких більш-менш прохідних місцях, супермаркетах, старих фотостудіях, фотолабораторіях тощо. "Наші клієнти хочуть не просто звичайних фотографій, а якісних і художніх знімків, тому розташовувати студію в торговельно-розважальних центрах з великим потоком людей і високою вартістю оренди зовсім необов’язково", - упевнений Тарас Шеренговський.
Інвестиції, необхідні для відкриття FOTO7, складають близько 25.000 грн, якщо в систему вступає студія, що вже працює - приблизно 17.000 грн. Окупність такої студії - 2-3 місяці. Для початку роботи необхідно пройти програму підготовки фотографа-асистента і фотографа-викладача, а також купити 10 комплектів навчальних матеріалів.
Other concepts from sector послуги населенню (B2C)
Актуально
Перейти в каталог
У Польщі можна успішно розвивати бізнес
Про шлях Кирила Валадкевича та його досвід відкриття власного бізнесу в Польші.
Навіщо аналітика ринку франчайзингу?
Якщо задумались над питанням «А для чого мені аналітика?», ось декілька метрик, які допоможуть зрозуміти навіщо вам це потрібно.
Франшиза пекарні «Сито»
Методом власних проб та пошуків ми сформували прибуткову бізнес-модель, що витримує економічну нестабільність і виклики сучасності.
«М`ясторія» в Івано-Франківську!
Влітку 2023 року «М`ясторія» оголосила про офіційний старт продажу франшизи, а 11 листопада вже презентувала перший заклад, відкритий спільно з...
