П'ятниця
17.06.2016
Мережа агенцій нерухомості RE/MAX обіцяє українському франчайзі окупність за 9-16 місяців навіть при відсутності досвіду в нерухомості.
 

Концепція RE/MAX має американське коріння. Бренд був створений в 1973 році в Денвері, штат Колорадо. Через два роки засновники запустили франчайзингову схему. Спочатку ріелтори США, а потім і інших країн почали використовувати концепцію RE/MAX для роботи з нерухомістю. Станом на сьогодні мережа RE/MAX охоплює близько 6 800 офісів у всьому світі.

Франчайзинговий розвиток мережі RE/MAX в Україні почався в середині 2015 року. У країні вже успішно працюють чотири партнерські агенції. З них три в Києві і одна в Одесі. Також ведуться переговори з потенційними франчайзі з Дніпропетровська, Львова, Ужгорода, Харкова та інших міст. RE/MAX запрошує до співпраці не тільки агенції нерухомості та ріелторів, а й підприємців та незалежних експертів з інших сфер.

"Важливим є не стільки досвід роботи в нерухомості, скільки компетенція у веденні бізнесу в цілому. Іноді наявність досвіду може зіграти негативну роль: агенції нерухомості або ріелтору складно перебудуватися на нову схему роботи. У той же час, у бувалих ріелторів відсутнє почуття страху і вже напрацьована база клієнтів, - стверджує операційний директор компанії RE/MAX в Україні Ігор Іванцов.

- Головна особливість концепції RE/MAX в тому, що будь-яка наша агенція - це спільнота незалежних підприємців, які ведуть свій бізнес в рамках однієї компанії. Наш франчайзі - не працедавець, а лідер, який всіляко допомагає агентам навчанням, організацією роботи та створенням атмосфери для їхнього успіху в бізнесі. Він обладнує комфортний офіс, з нашою допомогою підтримує програму навчання агентів, забезпечує їх методичними матеріалами, проводить тренінги, вчить працювати з різними інструментами (базами, CRM-системами і т.п.). Парралельно франчайзі бере участь в складних переговорах з клієнтами, забезпечує їх юридичною та нотаріальною підтримкою".

Щоб стати франчайзі RE/MAX в 2016 році, необхідні інвестиції в розмірі від 10 000 до 20 000 доларів, в залежності від регіону. За прогнозами франчайзера, проект окупається протягом 9-16 місяців. У разі особливо вдалого укладення кількох великих угод, інвестиції можуть повернутися навіть через місяць.

Автор: Тетяна Малиняк


найчайтіше читане

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016