Середа
22.04.2015
У планах компанії покрити франшизою усі вакантні міста України
 

На даний момент в Україні послуга доставки води, як і раніше, недоступна в багатьох невеликих містах, тому даному ринку є куди розвиватися. Хоч у IDS Aqua Service на даний момент працює 100 дієвих франшиз, активно залучаються нові партнери в вакантних містах. У планах компанії на 2015 рік - покрити франшизою всі міста країни від 40-ка тисяч населення.
«Франчайзингова програма IDS Aqua Service дозволить жителям міст з населенням 20 тисяч і більше користуватися якісною і безпечною питною водою з доставкою. Ми пропонуємо споживачам води з курортних регіонів ТМ Аляска і ТМ Старий Миргород. На даний момент у нас діє більше 100 партнерів-франчайзі в невеликих містах України», - говорить Олексій Костильов, директор з продажів компанії IDS Aqua Service.

Франчайзер пропонує чітке позиціювання і потужну національну рекламну підтримку, план маркетингової комунікації, а також високі стандарти сервісу та роботи, відповідність найсучаснішим вимогам до складських господарств та автотранспорту. Оцінку і підготовку персоналу на першому етапі запуску бізнесу, його навчання навичкам продажів і спілкування з клієнтом. Бізнес-план, що враховує специфіку та особливості регіону франчайзі, консультаційну допомогу в питаннях внутрішньої логістики, сервісу, фінансів, аудиту та ін.

«Ми намагаємося робити найбільш конкурентоспроможний продукт і надавати високу якість сервісу. Наприклад, тільки за останній рік наша компанія: отримала сертифікат НАССР, який свідчить про те, що на виробництві максимально виключені чинники, які можуть негативно вплинути на якість готової продукції; впровадила централізоване обслуговування клієнтів на базі Контакт-Центру; змінила умови обслуговування клієнтів: тепер вони можуть замовляти по 1 бутелю води, а в деяких містах доставка здійснюється і у вихідні дні. На даному етапі ми реалізуємо ще масу проектів, спрямованих на поліпшення сервісу», - поділився Олексій Костильов.

Компанія заснована в 1996 році і на той момент вона була офіційним національним дистриб'ютором води ТМ «Моршинська». У 2004 році почала надавати послуги з доставки води додому та в офіси, а в 2006 її продажі зросли більше ніж на 103% і вона стала національним лідером на ринку HOD. У 2007 році було відкрито завод з розливу води у місті Моршині (Львівської обл.), а в 2008 - в місті Гола Пристань (Херсонської обл). У 2010 році компанія «Нова» була перейменована в IDS Aqua Service. З 2011-го року активно розвиває свою партнерську франчайзингову мережу.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Франчайзинг чи комерційна концесія? /05.05.2008

Спеціальне законодавство, що регулює франчайзинг, з’явилося в Україні лише 1 січня 2004 р., коли набули чинності Цивільний і Господарський кодекси України

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016