Бізнес по доставці води з IDS

Середа
22.04.2015
У планах компанії покрити франшизою усі вакантні міста України
 

На даний момент в Україні послуга доставки води, як і раніше, недоступна в багатьох невеликих містах, тому даному ринку є куди розвиватися. Хоч у IDS Aqua Service на даний момент працює 100 дієвих франшиз, активно залучаються нові партнери в вакантних містах. У планах компанії на 2015 рік - покрити франшизою всі міста країни від 40-ка тисяч населення.
«Франчайзингова програма IDS Aqua Service дозволить жителям міст з населенням 20 тисяч і більше користуватися якісною і безпечною питною водою з доставкою. Ми пропонуємо споживачам води з курортних регіонів ТМ Аляска і ТМ Старий Миргород. На даний момент у нас діє більше 100 партнерів-франчайзі в невеликих містах України», - говорить Олексій Костильов, директор з продажів компанії IDS Aqua Service.

Франчайзер пропонує чітке позиціювання і потужну національну рекламну підтримку, план маркетингової комунікації, а також високі стандарти сервісу та роботи, відповідність найсучаснішим вимогам до складських господарств та автотранспорту. Оцінку і підготовку персоналу на першому етапі запуску бізнесу, його навчання навичкам продажів і спілкування з клієнтом. Бізнес-план, що враховує специфіку та особливості регіону франчайзі, консультаційну допомогу в питаннях внутрішньої логістики, сервісу, фінансів, аудиту та ін.

«Ми намагаємося робити найбільш конкурентоспроможний продукт і надавати високу якість сервісу. Наприклад, тільки за останній рік наша компанія: отримала сертифікат НАССР, який свідчить про те, що на виробництві максимально виключені чинники, які можуть негативно вплинути на якість готової продукції; впровадила централізоване обслуговування клієнтів на базі Контакт-Центру; змінила умови обслуговування клієнтів: тепер вони можуть замовляти по 1 бутелю води, а в деяких містах доставка здійснюється і у вихідні дні. На даному етапі ми реалізуємо ще масу проектів, спрямованих на поліпшення сервісу», - поділився Олексій Костильов.

Компанія заснована в 1996 році і на той момент вона була офіційним національним дистриб'ютором води ТМ «Моршинська». У 2004 році почала надавати послуги з доставки води додому та в офіси, а в 2006 її продажі зросли більше ніж на 103% і вона стала національним лідером на ринку HOD. У 2007 році було відкрито завод з розливу води у місті Моршині (Львівської обл.), а в 2008 - в місті Гола Пристань (Херсонської обл). У 2010 році компанія «Нова» була перейменована в IDS Aqua Service. З 2011-го року активно розвиває свою партнерську франчайзингову мережу.


популярне на форумі

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план

Доброго дня!Чудово,що маєте бажання створити власну справу.В клінінговій індустрії питання...

2 коментар
остання 10.10.2020
Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016