Понеділок
20.04.2015
До кінця 2015-го року компанія планує відкрити 50 відділень
 

У квітні виповнилося 6 років з того моменту, як ломбард «Комод» заявив про себе на ринку України. На сьогоднішній день мережа ломбардів у країні представлена ​​більш ніж 190 відділеннями, а до кінця 2015 року компанія планує відкрити ще 50 відділень. «У 2014 році ми зберегли кількість всіх підрозділів мережі «Комод». Сьогодні займаємося відкриттям 30-ти відділень, що були закриті в Луганській, Донецькій областях і в Криму. Роботи багато: відкриваємо по 5 філій у місяць. У Росії ми зареєстрували юридичну особу, щоби наші кримські відділення могли працювати, і тепер вони функціонують. На сьогоднішній день штат співробітників мережі складається з більш ніж 400 осіб», - розповідає Олександр Горбач, керівник франчайзингового напряму мережі ломбардів «Комод».

Для відкриття ломбарду за системою франчайзингу підприємцю не потрібні великі капіталовкладення. На сьогоднішній день для партнерів діє спеціальна пропозиція - вартість франшизи нуль гривень. Плюс повний супровід відділення співробітниками центрального офісу, які нададуть допомогу на всіх етапах. Вони завжди готові допомогти у вирішенні будь-яких бухгалтерських, юридичні та інших питань, надати PR і маркетинговий супровід та ін. Важливо відзначити, що консалтингова фірма, яка входить до мережі ломбардів «Комод», веде діяльність ломбардного відділення за фіксовану щомісячну винагороду (роялті - 2300 грн), незалежно від доходу і обігу ломбарду, а при відкритті подальших відділень діє програма лояльності для партнерів: роялті зменшується з кожним новим відділенням.

«Що стосується заставного кредитування на даний момент, то ми бачимо, що кількість запитів від клієнтів зросла, але оплатити кредит - сьогодні проблема для деяких людей, тобто зріс відсоток неповернення кредиту. У нинішньому році ми працюємо над поліпшенням і модернізацією роботи  усієї компанії: удосконалюємо програмне забезпечення, встановлюємо сервер в мережі «Комод». Штат персоналу збільшуємо удвічі, також зростає штат бухгалтерії. З серпня плануємо впровадити в роботу по всіх відділеннях мережі касові апарати», - говорить Олександр Горбач.

У мережі ломбардів «Комод» діють три формати франшизи: можна відкрити одне або декілька нових відділень, підписавши Ліцензійний договір про партнерство; підписати Ліцензійний договір на користування торговою маркою ломбардом партнера; перереєструвати діючі відділення в одне з ПО (повних товариств) компанії на безкоштовній основі.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Франчайзинг чи комерційна концесія? /05.05.2008

Спеціальне законодавство, що регулює франчайзинг, з’явилося в Україні лише 1 січня 2004 р., коли набули чинності Цивільний і Господарський кодекси України

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016