П'ятниця
10.04.2015
Компанія націлена охопити всю Україну, а також вийти на європейський ринок
 

Дніпропетровська компанія GREENWALL, яка займається вертикальним озелененням, в березні? почала розвиватися по франчайзингу. Green Wall пропонує фітоконструкціі для квартир і заміських будинків, кафе, ресторанів, спортзалів та басейнів, великих торгових центрів та інших закладів. Послуги з озеленення компанія надає за допомогою використання фітомодульних конструкцій з автоматичним поливом.
«Менше місяця тому ми стартували наш франчайзинговий проект. Наше виробництво знаходиться в Дніпропетровську, і коли до нас почало надходити все більше і більше заявок з інших міст, то щоб налагодити хорошу взаємозв'язок, вирішити логістичні та інші питання, ми вирішили розвивати мережу за допомогою франчайзингу », - ділиться Роман Каленчук керівник франчайзингового напряму? «GREENWALL».

Концепцією проекту Green Wall є прогресивний розвиток сфери послуг вертикального озеленення. Для відкриття даного бізнесу потенційного франчайзі необхідні інвестиції в розмірі 79, 9000 грн. Франшиза Green Wall увазі розміщення контактів франчайзі на корпоративному сайті в якості офіційного представництва GREENWALL, також партнер отримує власний сайт з налаштованною рекламною компанією просування в мережі інтернет у регіоні партнера, надання повного пакету документації та участь в єдиній crm-системі й інші переваги співпраці. Також компанія безкоштовно проконсультує партнера з усіх питань.

«Ми плануємо працювати зі всієї України, а також нам цікаві європейські країни. Наприклад, Франція, Італія, Німеччина та інші. Сьогодні йдуть переговори з Чорногорією і Білорусією. Всю необхідну інформацію для вивчення та застосування, ми надаємо в стартовому пакеті: від монтажу конструкцій до підбору і компонуванні квітів, інструкції про те, як лікувати рослини в разі зараження шкідниками і т.д. Франчайзі отримує готовий план дій, від старту до успішного ведення бізнесу. Головне в нашій справі - це чітко виконувати інструкції! Рослини - справа тонка », - інформує Роман Каленчук.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Франчайзинг чи комерційна концесія? /05.05.2008

Спеціальне законодавство, що регулює франчайзинг, з’явилося в Україні лише 1 січня 2004 р., коли набули чинності Цивільний і Господарський кодекси України

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016