Вівторок
31.03.2015
У 2015 році франчайзингова мережа «Піонер» вдосконалює свою роботу і планує відкриття нових об’єктів
 

Мережа автомобільних мийок «Піонер» налаштована на франчайзингове зростання. На даному етапі розвитку вона налічує п'ять власних об'єктів. У 2015 році проводиться ряд робіт з удосконалення компанії у цілому. «Цього року ми систематизували всі технологічні процеси мережі, від не потрібних послуг позбавили прайс компанії, написали унікальну програму обліку, створили електронні тести для визначення ступеня знань й умінь наших співробітників. Ввели в штат тренера-технолога та плануємо відкриття нових 2-3 об'єктів», - коментує Олександр Ямбург, Генеральний директор «Піонер».

«Наш проект був створений вже з метою розвитку по франчайзингу, але спочатку була відшліфована бізнес-схема роботи компанії, а потім уже запущений франчайзинг. Що до даного ринку в цілому, то сьогодні говорити про його перенасиченость чи жорстку конкуренцію абсурдно. Досить оцінити можливості столиці: покриття в Києві - близько 450 мийок, і цього недостатньо. А якщо говорити про мийки з якісним і стардантізірованним набором послуг, що надаються, то їх катастрофічно не вистачає. Тому ми можемо спокійно будувати свій бізнес, заснований на стандартизації, оптимізації та автоматизації», - говорить Олександр Ямбург.

Насамперед, переваги співпраці з компанією «Піонер» для франчайзі, в можливості приєднатися до команди досвідчених гравців, які закріпилися на ринку. Також у навчанні персоналу та методико-консультаційних тренінгах, у постійних інноваціях, участі у всіх спільних рекламних кампаніях мережі та багато ін. Є можливість входження у компанію вже існуючим власникам автомийок на особливих умовах співпраці. Варто відзначити, що цінова політика компанії залишається без змін протягом 5 років.

«Згідно з нашою концепцією, компанію  «Піонер» виділяє налагоджена мережева стратегія, фірмовий стиль, напрацьовані схеми діалогів із клієнтами, відпрацьовані схеми партнерських відносин з різноманітними компаніями-клієнтами, наявність власного сайту та багато іншого, - звертає увагу Олександр Ямбург. - Ми завжди відкриті і раді новим партнерам у будь-якому місті України, які готові розділити нашу стратегію розвитку даного бізнесу і всіляко в цьому брати участь. Для нас важливо, щоб у наших франчайзі була віра в позитивний результат починань, і щоб вони максимально прислухалися до наших порад. Також наше прохання - зворотній конструктивний зв'язок».


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016