Вівторок
31.03.2015
Олені Шаайя після повернення в Україну до душі прийшлась франшиза рекрутингового бізнесу
 

— Олена, як Ви прийшли у рекрутинговий бізнес? Чому свій вибір зупинили на пропозиції від BVS-Rabota?
Я кілька років прожила за кордоном, але влітку 2014-го обставини склалися так, що довелося повернутися до рідного міста. Відповідно, виникло питання пошуку роботи. Хотілося знайти заняття не тільки заради грошей, але й для душі. Переглядала сайти, де люди обговорювали вигідність різного виду капіталовкладень, і чим далі заглиблювалася у пошуки роботи, тим виразніше розуміла що без ліцензій, дозволів, патентів і т.д думати про власний бізнес рано. Тоді підійшла до цього питання з іншого боку: а чому б не знайти компанію, яка вже пройшла весь цей тернистий шлях і запропонувати їм бути їх представником у моєму рідному місті? Так я дізналася про раніше не знайоме слово для мене:  "франчайзинг".  Знову почала пошуки в інтернеті, і цього разу компаній, які готові надати свою франшизу. Самим інформативним сайтом для мене виявився franchising.ua. Тут було кілька пропозицій вибору роботи для франчайзі.

— Мені до душі припала рекрутингова компанія BVS-rabota. По-перше, це виявилося цікавим для мене, по-друге, франшиза не коштує величезних грошей, а найважливіше - це те, що працювати можна легально, маючи всі необхідні документи, представляючи інтереси компанії, яка вже зарекомендувала себе на ринку праці! Я зізвонилася із директором компанії BVS-rabota і ми домовилися про зустріч. Віталій Сергійович справив враження людини, яка повністю віддає себе роботі, амбітної і цілеспрямованої. Ми поговорили про переваги і недоліки майбутньої роботи. Імпонувало те, що він не нав'язував покупки франшизи, а навіть десь попереджав, що можуть бути як приємні моменти, так і невдачі. 

Ось так я і стала володарем франшизи компанії BVS-rabota та її представником у місті Краматорськ.

— З якими труднощами зіштовхнулися на початку шляху? Як подолали їх? Назвіть плюси і мінуси даної ніші?

Якихось особливих труднощів уже й не пам'ятаю. Керівник нашої мережі надав мені багато навчальних матеріалів, у тому числі й відео уроки, підказував як правильно рекламуватися. На початку в голові був хаос, адже справа-то для мене нова, інформації багато і потрібно було розібратися як нею правильно користуватись. Але з часом розібралася що до чого. З робочих питань постійно тримаємо зв'язок з менеджерами київського офісу, які дуже співчутливі, за що я їм дуже вдячна.

Особисто для мене плюс даного бізнесу - це постійна зайнятість і спілкування з людьми, так як робота за кордоном затребувана. Мінуси теж бувають: оскільки робота пов'язана безпосередньо з відкриттям віз і працевлаштуванням, то не все залежить від нашої компанії. Іноді виникають складнощі з відкриттям віз, іноді довго доводиться шукати вакансію для шукачів. Але коли приходить людина і в неї у паспорті стоїть довгоочікувана віза або знайшли їй роботу, то повірте, радію разом з нею! Намагаюся зв'язок тримати з тими, хто вже поїхав на роботу або їхніми родичами - дуже цікаво і пізнавально дізнаватися про їх життя і побут за кордоном.

—  Плануте відкривати ще одну філію?

— Зараз, коли вже більш-менш освоїла специфіку роботи, то починаю замислюватися про суміжну зайнятість. Оскільки звертаються люди для відкриття віз і виїзду за кордон, і часто - з питанням про переведення та легалізації документів. Було б непогано стати представником будь-якої компанії, яка надає послуги подібного роду.

—  Можете дати рекомендації потенційним франчайзі?

—  Мені складно давати поради, адже я, по суті, сама новачок. Бізнес працевлаштування - це постійна робота в інтернеті, постійна самореклама, і варто лиш на тиждень розслабитися, як потік клієнтів знижується і вони йдуть до конкурентів. Адже заробіток прямо пропорційний кількості людей, які до нас звертаються. І якщо для підприємця ця сфера цікава, то чому ні? Не потрібно боятися! Адже дорогу здолає той, хто йде!


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016