Позбавити від плісняви

Вівторок
03.03.2015
Plesene.Net розширює свою франчайзингову мережу на ринку СНД
 

Компанія «АНГ», правовласник бренду Plesene.Net., що спеціалізується на мікологічних послугах, розширює свою франчайзингову мережу на ринку СНД, а в тому числі й України. На сьогоднішній день франчайзер налічує 14 франчайзингових філій. 
«До того моменту поки ми не почали просувати франчайзинговий проект (2011 рік), конкуренція на обох ринках повністю була відсутня. У міру зростання ринку з'явилося досить багато підприємців, які вирішили, що можуть надавати подібні послуги для фізичних осіб самостійно. Звичайно, побороти цвілль назовсім у таких підприємців зазвичай не виходить, а в результаті, час від часу доводиться переробляти роботу за ними. Тому у деяких їх замовників поселяється думка, що з цвіллю впоратися не можна, хоча для деяких поодиноких випадків - це вірно. Є види цвілі, з якими боротися безглуздо, хоча більшість видів можна вивести назовсім», - коментує Андрій Нікандров, координатор проекту Plesene.net.

Дану нішу можна розділити на два сегменти: юридичних та фізичних осіб. На ринку послуг для великих юридичних осіб конкуренції практично немає і сьогодні. Компанія володіє унікальними технологіями обробки специфічних об'єктів у Росії, таких як промислові холодильні камери на 100 квадратних метрів, предмети мистецтва, архіви, картини. «Що до українського ринку, то зараз, звичайно, ситуація складна для будь-якого виду діяльності. Але у нашого бізнесу є незаперечні переваги в такій ситуації: практична «вічність» попиту навіть у довгостроковій перспективі. Необмежене коло клієнтів - як фізичних осіб, так і корпоративних, а також напрацьовані унікальні технології», - вважає Андрій Нікандров.

Сума інвестицій, яка буде потрібно майбутньому партнеру з України, залежить від міста і становить від 3000$, а приступити до роботи можна одразу після проходження навчання. «Коли ми починали надавати послуги з видалення цвілі, у нас був досвід більше 10 років у проведенні мікологічних обстежень, детальне розуміння предмету, знання зарубіжних технологій з видалення цвілі та лабораторні результати ефективності різних антицвілевих складів. Але, незважаючи на це нам потрібно було досить багато часу на відточування, стандартизацію та систематизацію усіх процесів. І зараз ми раді запропонувати партнерам ефективну повністю опрацьовану і налагоджену модель», - сказав наостанок Андрій Нікандров.


найчайтіше читане

Кюртош калач: європейські традиції - в Україну /18.10.2010

В Україні по франчайзингу пропонуватиметься концепція традиційного європейського хлібобулочного виробу

Яким має бути підприємець /26.02.2010

Тест на підприємництво

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Маркетинг та дослідження ринку /18.02.2010

В цій статті мова піде про явище маркетингу та його роль в успішності підприємства. Розглядаються методи дослідження ринку, збір, аналіз та використання інформації, яка необхідна в процесі прийняття рішень планування бізнесу і визначення вірогідності здійснення планованої діяльності

популярне на форумі

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план

Доброго дня!Чудово,що маєте бажання створити власну справу.В клінінговій індустрії питання...

2 коментар
остання 10.10.2020
Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016