Середа
25.02.2015
Франшиза програми інтервальних кардіотренувань максимальної інтенсивності
 

Тиждень тому на вітчизняному франчайзинговом ринку була представлена ​​франшиза програми інтервальних кардіотренувань максимальної інтенсивності «Ривок». Цей проект є авторською розробкою студії «Квадрат», яка працює у сфері спорту та здорового способу життя більш ніж 10 років. У команді з програмою «Ривок» також працюють професійні тренери, дієтологи, психологи та бізнесмени, які завжди зможуть дати правильні рекомендації з будь-яких питань щодо успішної побудови бізнесу.

«Спочатку ми не планували розвиток по франчайзингу, але попит народжує пропозицію: з'явилися підприємці, які бажають купити франшизу. Наша програма стала популярною в Україні, і ми прийшли до того, що потрібно відкривати нові філії за допомогою франчайзингу. «Ривок» - франшиза першої та єдиної в Україні та СНД програми інтервальних кардіотренувань максимальної інтенсивності. Ми є тим місцем, де сьогодні можна відпочити, наповнитися здоров'ям, зарядитися енергією, а головне змінити своє тіло і отримати гідний результат за 60 днів тренувань. З кожним днем, кількість учасників, що бажають приєднається до програми зростає і цей фактор також став мотивацією для створення франшизи", - говорить Максим Ярошенко, творець студії KVADRAT і автор програми Ривок.

«Ривок» - це інтенсивна 60-ти денна тренувальна фітнес-програма для чоловіків і жінок, у процесі якої опрацьовуються абсолютно всі групи м'язів. Посилені кардіо та силові вправи, пліометрічні комбінації, вправи на витривалість - і все це без будь-яких спеціальних знарядь. 

«Франчайзингова пропозиція «Ривок» - це організація власного бізнесу з мінімальними витратами та ризиками, а також надання розроблених франчайзером унікальних фітнес-програм. Інвестиції в бізнес від 5000 доларів. Вони безпосередньо залежать від стану приміщення, в якому будуть проходити заняття. Паушальний внесок становить 10 тисяч доларів. Мінімальний прибуток становить від 200 000 гривень на місяць, а окупність - від 3 до 12 місяців», - коментує Максим ..


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016