Цілеспрямований Адмірал-С

П'ятниця
06.02.2015
Компанія налаштована протягом 2-3 років відкрити представництва в кожному місті України
 

«Адмірал-С» почав свою діяльність у 2007 році, як оптова компанія з продажу автозапчастин для легкових іномарок. Щоб збільшити швидкість поставки запчастин для СТО, було відкрито 2 філії. З 2011 року бувло запущено інтернет-магазин, а в 2013 році - відкрито новий інтернет-портал по роботі в автобізнесі. На сьогоднішній день компанія має 9 франчайзингових філій.
«Якщо у підприємця є свій автомагазин, СТО, або невелика оптова компанія, або він просто хоче відкрити свій бізнес, маючи досвід роботи, то його вже чекають у «Адмірал-С». Це готовий бізнес під ключ, з величезною базою постачальників (близько 6 млн. товарів), з постійно зростаючою відвідуваністю клієнтами сайту, з готовою обліковою програмою документообігу та програмою підбору запчастин, сучасною програмою логістики, що дає партнерам можливість самим розвивати і доповнювати сайт (своїми постачальниками, товаром, ідеями та ін.)», - говорить Віталій Петрушінець, засновник компанії «Адмірал-С».

На думку експертів ринку, попит на автозапчастини залишається великим і продовжує зростати, оскільки збільшується кількість старих автомобілів. «Що потрібно власнику автомобілю? Підібрати запчастини на свою машину, отримати консультацію у менеджера, вибрати зручне місце (офіс), де їх можна забрати, і можливість їх встановити (СТО). Зараз автолюбителі не так охоче їдуть на офіційні СТО і вибирають більш прості та дешеві варіанти сервісу. Попит народжує пропозицію. Вже з'явилися і ще продовжують з'являтися безліч невеликих СТО гаражного типу з 1-2 підйомниками і відносно недорогим прайсом на свої роботи. Тільки в Києві з різних незалежних джерел їх налічується більше 2 тисяч об'єктів. По Україні - понад 10 тисяч. А всім СТО потрібні і автозапчастини, і клієнти», - продовжує Віталій Петрушінец.

У компанії «Адмірал-С» партнерів бачать автономними, процвітаючими бізнесами, яким вигідно працювати у системі партнерства. Партнери отримують свій сайт по автозапчастинам; підключену облікову програму; рекламну компанію з просування сайту і виведення його на перші місця; систему напрацьованих постачальників з хорошими умовами роботи та багато ін.
«Не скажу, що партнерові залишиться тільки приймати замовлення і рахувати гроші. Як і в будь-якому іншому бізнесі, тут потрібна велика постійна щоденна робота. Тут все має велике значення: як менеджери дадуть відповідь і проведуть консультацію клієнта; скільки буде залучено до роботи СТО; які терміни поставки запчастин на замовлення; які ціни на товар порівняно з конкурентами і таке ін. Бачите, нюансів багато. Якщо коротко сформулювати завдання інтернет магазину, то воно може звучати так: постійний пошук і залучення нових клієнтів; утримання та розвиток постійних клієнтів; забезпечення максимального сервісу за поточними замовленнями (правильний підбір, терміни поставки, ціни). Тільки тоді можливий успіх», - вважає Віталій Петрушінец.

Маржинальний прибуток франчайзі за роздрібними клієнта складе 25 - 33%, за оптовими 12 - 18%. Середній маржинальний прибуток 16 -20%. Окупність бізнесу приблизно через 2- 3 місяці, за умови системної ефективної роботи.


найчайтіше читане

Кюртош калач: європейські традиції - в Україну /18.10.2010

В Україні по франчайзингу пропонуватиметься концепція традиційного європейського хлібобулочного виробу

Яким має бути підприємець /26.02.2010

Тест на підприємництво

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Маркетинг та дослідження ринку /18.02.2010

В цій статті мова піде про явище маркетингу та його роль в успішності підприємства. Розглядаються методи дослідження ринку, збір, аналіз та використання інформації, яка необхідна в процесі прийняття рішень планування бізнесу і визначення вірогідності здійснення планованої діяльності

популярне на форумі

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план

Доброго дня!Чудово,що маєте бажання створити власну справу.В клінінговій індустрії питання...

2 коментар
остання 10.10.2020
Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016