Середа
21.01.2015
Потенціал франшизи наукових розважальних шоу для дітей
 

До 2010 року компанія «Весела Наука» регулярно показувала виїздні шоу у різних російських регіонах, збираючи навколо себе клуб однодумців, які були настільки захоплені проектом, що захотіли взяти у ньому активну участь і популяризувати науку в своїх містах. Так почався розвиток по франчайзингу. "Що ж до України, то на сьогодні відкриті філії «Веселої Науки» у Львові та Донецьку. Львівський франчайзі активно працює, а донецькому - довелося тимчасово зупинити діяльність, але він показував хороші разультати праці", - розповів Євген Аніченков, менеджер по роботі з франчайзі компанії «Весела Наука».

Накопичений досвід, база знань і величезне число тих, кому була цікава участь у новому проекті вилилося в усвідомлення необхідності активного розвитку компанії шляхом пропозиції франчайзингу. "Нашим першим франчайзі став партнер з Єкатеринбургу в січні 2011 року. Ця франчайзингова компанія діє і донині і показує один з кращих результатів у своїй категорії - міста з населенням понад 800 тисяч осіб», - коментує  Євген Аніченков.

Розмір загальних інвестицій в Україні, при відкритті франчайзингової філії від 200 000 до 350 000 рублів, залежно від кількості населення міста в якому планується розвиток бізнесу. Час від подачі заявки на франчайзинг до старту роботи може зайняти до 1 місяця, з урахуванням часу реєстрації юридичної особи. 

«Український ринок цікавий тим, що організація дитячих наукових шоу, як вид бізнесу, в країні поки не розвинена. Як показує досвід, популярність наукових шоу і попит на них, з кожним роком збільшується більш ніж на 100%. В Україні хороший потенціал для розвитку цього напрямку. Основні вимоги до франчайзі - дотримання техніки безпеки, забезпечення високого рівня послуг, що надаються, а також популяризація наукових шоу у відведеному регіоні всіма можливими способами», - поділився Євген Аніченков. Крім України регіонами розвитку франшизи є Казахстан, Білорусь, Молдова, всі країни СНД.

«Складність даного бізнесу в тому, щоб із захоплення наукою зробити високорентабельний бізнес. І ми, як компанія франчайзер, маємо в цьому колосальний досвід, яким ділимося з нашими франчайзі як у процесі початкового навчання, так і за допомогою засобів регулярної аналітики та підтримки наших партнерів штатними фахівцями», - зазначив на завершення Євген Аніченков.


популярне на форумі

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план

Доброго дня!Чудово,що маєте бажання створити власну справу.В клінінговій індустрії питання...

2 коментар
остання 10.10.2020
Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016