Понеділок
15.12.2014
Фінансові труднощі та дефіцит кредитних коштів у країні відкрили зелену вулицю ломбардам
 

В умовах економічної кризи в країні, а також кризи в банківській сфері, спостерігається тенденція зростання ринку ломбардних послуг. Сьогодні це одна зі сфер діяльності, що найбільш стрімко розвиваються. На даному етапі в мережі ломбардів «Комод" на території України день діє більше 190 франчайзингових відділень. У Республіці Крим - 3 відділення, і ще 6 - на реєстрації. На території Росії проходять реєстрацію 5 ломбардів. До кінця 2015 року планується відкриття ломбардних відділень у Казахстані. «У порівнянні з попередніми роками, в 2014-му яскраво виражені високі темпи зростання ломбардного бізнесу не тільки у великих містах України, але й у периферії. Стратегія їх розвитку - франчайзинг. Тому розвиток франчайзингу cети ломбардів «Комод» зараз йде швидкими темпами », - коментує Валентина Чаплигіна власник ТМ мережі ломбардів "Комод".

Компанія цього року зіштовхнулася з низкою завдань, які пов'язані зі складною обстановкою на Сході та в Криму. «В внаслідок ситуації, що склалася у країні, закрито багато ломбардних відділень на Донбасі. Деякі партнери переїхали в столицю країни і відкрили відділення у Києві, а деякі київські, донбаські та івано-франківські франчайзі починають запуск діяльності під ТМ «Мережа ломбардів Комод» вже на території Російської Федерації. Перші кроки по виходу на територію Росії були зроблені ще до усіх подій в Україні», - говорить Валентина Чаплигіна.

Ринок ломбардних послуг протягом останніх декількох років змінився. «Ми бачимо деякі зміни на ринку. Якщо раніше партнери хотіли в основному отримувати документальний супровід, то сьогодні ситуація виглядає інакше. 95% діючих ломбардів, які хочуть стати нашими франчайзі, роблять акцент на посиленому контролі з нашого боку, над якістю роботи обслуговуючого персоналу та їх ломбардів, умови кредитування, виявлення слабких зон у конкурентів і робота над перевагами конкретних відділень. Можливо, незабаром з'являться додаткові послуги з нашого боку на більш високому рівні, при формуванні служби контролю якості», - ділиться Валентина Чаплигіна.

На даний момент у мережі ломбардів "Комод" на вибір франчайзі дається три формату франшизи. Також майбутній партнер може працювати з нерухомістю, автомобілями, дорогоцінними металами і камінням, антикваріатом, технікою, виробами зі шкіри та хутра, предметами мистецтва та іншими товарами. Для запуску ломбарду «Комод» необхідні інвестиції: вступний внесок - від 8000 грн, витрати на відкриття - від 80 000 грн. Окупність інвестицій протягом року.
 
 


популярне на форумі

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план

Доброго дня!Чудово,що маєте бажання створити власну справу.В клінінговій індустрії питання...

2 коментар
остання 10.10.2020
Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016