Понеділок
15.12.2014
Фінансові труднощі та дефіцит кредитних коштів у країні відкрили зелену вулицю ломбардам
 

В умовах економічної кризи в країні, а також кризи в банківській сфері, спостерігається тенденція зростання ринку ломбардних послуг. Сьогодні це одна зі сфер діяльності, що найбільш стрімко розвиваються. На даному етапі в мережі ломбардів «Комод" на території України день діє більше 190 франчайзингових відділень. У Республіці Крим - 3 відділення, і ще 6 - на реєстрації. На території Росії проходять реєстрацію 5 ломбардів. До кінця 2015 року планується відкриття ломбардних відділень у Казахстані. «У порівнянні з попередніми роками, в 2014-му яскраво виражені високі темпи зростання ломбардного бізнесу не тільки у великих містах України, але й у периферії. Стратегія їх розвитку - франчайзинг. Тому розвиток франчайзингу cети ломбардів «Комод» зараз йде швидкими темпами », - коментує Валентина Чаплигіна власник ТМ мережі ломбардів "Комод".

Компанія цього року зіштовхнулася з низкою завдань, які пов'язані зі складною обстановкою на Сході та в Криму. «В внаслідок ситуації, що склалася у країні, закрито багато ломбардних відділень на Донбасі. Деякі партнери переїхали в столицю країни і відкрили відділення у Києві, а деякі київські, донбаські та івано-франківські франчайзі починають запуск діяльності під ТМ «Мережа ломбардів Комод» вже на території Російської Федерації. Перші кроки по виходу на територію Росії були зроблені ще до усіх подій в Україні», - говорить Валентина Чаплигіна.

Ринок ломбардних послуг протягом останніх декількох років змінився. «Ми бачимо деякі зміни на ринку. Якщо раніше партнери хотіли в основному отримувати документальний супровід, то сьогодні ситуація виглядає інакше. 95% діючих ломбардів, які хочуть стати нашими франчайзі, роблять акцент на посиленому контролі з нашого боку, над якістю роботи обслуговуючого персоналу та їх ломбардів, умови кредитування, виявлення слабких зон у конкурентів і робота над перевагами конкретних відділень. Можливо, незабаром з'являться додаткові послуги з нашого боку на більш високому рівні, при формуванні служби контролю якості», - ділиться Валентина Чаплигіна.

На даний момент у мережі ломбардів "Комод" на вибір франчайзі дається три формату франшизи. Також майбутній партнер може працювати з нерухомістю, автомобілями, дорогоцінними металами і камінням, антикваріатом, технікою, виробами зі шкіри та хутра, предметами мистецтва та іншими товарами. Для запуску ломбарду «Комод» необхідні інвестиції: вступний внесок - від 8000 грн, витрати на відкриття - від 80 000 грн. Окупність інвестицій протягом року.
 
 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016