Все тільки починається

П'ятниця
21.11.2014
Автомийки без води потісняють власників стаціонарних мийок
 

На українському ринку Royal Carwash з 2012 року. За схемою франчайзингу компанія развивается з 2014 року. Сьогодні Royal Carwash має 3 точки в Києві, по 2 точки - у Харкові та Львові, по 1 точці - у Дніпропетровську, Луцьку, Одесі і Чернівцях. За словами експертів ринку, у зв'язку з ускладненням законодавчих вимог до стаціонарних автомийок у сфері екологічного контролю за стічними водами, власники стаціонарних автомийок все більше цікавляться технологією автомийки без води.

«Поступово ринок автомийок без води буде витісняти стаціонарні автомийки. Ми не виробляємо відходів - мікрофібри перуться у пральнях, а стічних вод не утворюється взагалі. Плюс така послуга як автомийка на паркінгу торгово-розважального, бізнес-центру є маркетинговою перевагою для клієнтів, відвідувачів, орендарів. Також поступово завойовує популярність послуга мийки автомобілів за викликом», - розповідає Олександра Костенко представник компанії Royal Carwash.

Технологія автомийки без води зводиться до наступного - на лакофарбову поверхню автомобілю за допомогою розпилювача наноситься речовина, потім з поверхні авто збирається уся грязь спеціальної мікрофіброю, потім чистою мікрофіброю автомобіль полірується. При цьому ніяких подряпин, тріщин, інших пошкоджень, потьоків  та розводів.

«На наш погляд підприємець повинен розцінювати франчайзинг не як стовідсоткову гарантію успіху, і віддавати собі звіт у тому, що компанія-франчайзер ділиться своїм брендом, досвідом, напрацюваннями, що дає переваги в порівнянні з відкриттям нового бізнесу самостійно. Але успіх бізнесу залежить від самого підприємця, його активності, прагнень і особистої енергетики. На наш погляд якості, які повинен мати потенційний франчайзі - це підприємливість, ініціативність, почуття відповідальності, самостійність, уміння швидко приймати вірні рішення (бізнес-інтуїція), цілеспрямованість» - продовжує Олександра Костенко.

Майбутньому франчайзі для організації послуг автомийки без води на паркінгу необхідно дозвіл на роботу мобільних бригад сертифікованого персоналу (мийники і адміністратори). Також надання невеликого технічного приміщення для зберігання витратних матеріалів та спецодягу (не обов'язково). Розміщення інформаційних банерів «Royal Carwash» на в'їзді до паркінгу, поширення інформаційних повідомлень клієнтам,  дозвіл на роздачу в'їжджаючим машинам POS- матеріалів.

«Ринок України, в порівнянні з Росією, практично не розвинений, і якщо прослідкувати за темпами розвитку цього бізнесу в Росії - у нас все тільки починається. Ринок буде розвиватися і рости, тому є над чим працювати. Протягом наступного року ми будемо виходити на міжнародний ринок. В найближчих планах - відкриття представництв в Нідерландах, Казахстані, ОАЕ. Працюємо над створенням власної виробничої лінії по автохімії, використовуваної при автомийці без води», - каже на завершення Олександра Костенко.

 


популярне на форумі

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план

Доброго дня!Чудово,що маєте бажання створити власну справу.В клінінговій індустрії питання...

2 коментар
остання 10.10.2020
Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016