Стабільність та надійність TUI Ukraine

П'ятниця
09.05.2014
Втілюючи задумані плани в життя, компанія знаходиться в активному пошуку франчайзі
 

Новими пропозиціями та планами компанії TUI Ukraine, а також про вплив політичної та економічної ситуації на туристичний бізнес, поділився Владислав Колесник.
 

– Владислав, як Ви охарактеризуєте туристичний ринок України першого кварталу 2014 року?

–  Загалом вся сфера туризму в даний момент залежить від економічної та політичної ситуації у країні, тому весь туристичний ринок впав на 30%, відповідно практично всі туристичні оператори знизили плани продажів. У нашій компанії вони також знизилися, але варто відзначити, що кількість франчайзингових офісів не зменшилася і компанія розвивається згідно з планами на 2014 рік. Зараз ми їх активно втілюємо в життя. Радує те, що залишився позитивний настрій щодо роботи у франчайзингу: більшість людей не боїться відкривати щось нове, а й навпаки, намагається за допомогою франчайзингу, великих компаній, таких як TUI Ukraine, захистити свої інтереси і отримати підтримку в майбутньому. Багато аналітиків говорять про те, що цього року можуть закритися не тільки багато агентств, але й багато туристичних операторів, і залишаться на ринку тільки найбільші. На щастя, можу повідомити, що TUI Ukraine в списку тих, хто залишиться. Більше того, я думаю, що для багатьох туристичних агентств зараз якраз дуже вдалий час подумати про майбутнє і довіритися сильному оператору. Є можливість увійти у франчайзингову мережу під брендом TUI Турагенцiя, враховуючи те, що ми зараз розглядаємо практично всі міста з населенням не менше 80-100 тисяч чоловік.

– Що із запланованого на цей рік вже вдалося здійснити?

–  Нам вдалося реалізувати новий проект - «Тури в розстрочку» під 0%. Такого не пропонував ще жоден туристичний оператор України. Це особливо актуально сьогодні, зважаючи на політичну та економічну кризу в нашій країні. Тепер, купуючи продукти туроператора TUI Ukraine, турист зможе розділити свої виплати до 5 місяців, після покупки туру без подорожчання, тобто під 0% річних, залежно від вартості та відсотка першого внеску. Тури під 0% розстрочки можна буде придбати тур на всі напрямки туроператора TUI Ukraine в будь-якому з TUI турагентств по всій Україні. Кожна людина може це зробити, витративши на оформлення зовсім небагато часу. Протягом 10-15 хвилин банк дасть відповідь, потім купується тур і фіксується курс у гривні на день оплати, тобто якщо тур придбаний сьогодні, то на покупцеві не  відобразиться зміна курсу валют завтра.

– Які напрямки користуються попитом на сьогоднішній день? Можуть стати популярними тури на тривалі терміни?

– На сьогоднішній день в компанії TUI Ukraine 21 напрямок і користуються попитом такі напрямки, як: Іспанія, Туреччина, Греція, Болгарія, Хорватія, Чорногорія. Поки туристи їдуть на стандартні терміни відпочинку, це в основному один або два тижні, і дуже рідко туристи їдуть у тривалі тури.

– Умови та вимоги для майбутніх партнерів не змінилися?

–  Вимоги до франчайзі не змінилися з початку нашої нової франчайзингової програми, що почалася з 1-го вересня 2013 року, коли ми поліпшили основні параметри франчайзингу та схему роботи туроператор-турагентство для того, щоб максимально спростити процедуру входу в мережу і збільшити ефективність роботи наших франчазі. Але на цьому ми не зупиняємося і регулярно спрощуємо роботу агента з туроператором, щоб франчайзинг ставав все більш зручним. Наприклад, розробивши 3 моделі франчайзингу, за 8 місяців ми вже двічі оптимізували плани для кожної моделі і тепер плани настільки реальні для виконання, що їх можна порівняти з планами для звичайних турагентств, які працюють не під франчайзингової схемою. Крім того, ми ввели можливість придбання турів найбільших туроператорів України в мережі турагентств TUI з підвищеною комісією і не забороняємо працювати з тими операторами, яких немає серед наших партнерів. Наша мета - стати кращою і найбільшою мережею в туризмі.

– Яка підтримка для франчайзі?

– З боку TUI Retail йде повна підтримка франчайзі-партнерів з початку входження в мережу і далі супроводжується протягом усього часу співробітництва. Повна підтримка франчайзі полягає в закріпленні куратора мережі за кожним франчайзі-партнером, який допомагає в усіх питаннях, пов'язаних з роботою в мережі. Крім того, з боку бек-офісу йде постійне стимулювання продажів в такому вигляді, як зовнішня та інтернет реклама, інфотури, друк та розповсюдження клієнтських каталогів, проведення рекламних акцій, проведення тематичних тижнів, а ще кожної суботи проводиться Happy Day, в який можна придбати будь-який тур на 1100 грн дешевше, цілодобова підтримка франчайзі, єдиний Call Center і т.д. Також, для підтримки франчайзі існує допомога відділу аутсорсингу, який допомагає бронювати тури інших операторів, допомога фахівця з продажу додаткового продукту, такого як продаж страховок, Travel Sim, оренда авто за кордоном, допомога авіакасира при продажу авіаквитків.

– Ваші прогнози щодо туристичної галузі в країні, і щодо компанії TUI Ukraine?

– Прогнози на майбутнє давати складно, оскільки важко спрогнозувати економічну і політичну ситуацію в країні. Що ж до TUI Ukraine, то ми налаштовані оптимістично. На даний момент компанія налічує 192 підписаних контракти, на основі яких офіційно запущено 153 агентства, і близько 40 - на даний момент знаходиться на стадії підписання. Протягом найближчих 2 місяців планується запуск підписаних агентств. Крім того, наш відділ розвитку франчайзингової мережі активно займається пошуком бажаючих придбати нашу франшизу, і в планах на 2015 рік наша мережа планує налічуватиме близько 250 TUI турагентств по всій території України.


найчайтіше читане

Як написати лист про зниження вартості оренди? /28.03.2020

Шаблон листа, який допоможе попросити про знижку чи припинення оплати оренди

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння