Mothercare: курс на Індію та Китай

Субота
14.06.2008
Для світового лідера франчайзингового ритейла - компанії Mothercare - минулий рік видався напрочуд успішним
 

Британській компанії вдалося збільшити свої продажі на 35%. Причому продажі в закордонних магазинах росли в чотири рази швидше ніж в Британських. За результатами минулого року 40 відсотків загального продажу припадало саме на магазини закордоном.

За словами генерального директора Mothercare Бена Гордона, компанія вступила в нову стадію розвитку, причиною чого експерти також називають успішне придбання компанією Early Learning Centre - навчального закладу для маленьких дітей.

На сьогоднішній день мережа з 494 магазини Mothercare працює в 48 країнах світу. Компанія працює також по франчайзингу, лише минулого року Mothercare відкрила 77 нових франчайзингових магазини. Новим напрямком експансії компанії стануть густозаселені Китай та Індія.

Магазини Mothercare також можна знайти в Україні: чотири у Києві, та по одному в Одесі, Донецьку, Дніпропетровську та Харкові.


найчайтіше читане

Як написати лист про зниження вартості оренди? /28.03.2020

Шаблон листа, який допоможе попросити про знижку чи припинення оплати оренди

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння