Mothercare: курс на Індію та Китай

Субота
14.06.2008
Для світового лідера франчайзингового ритейла - компанії Mothercare - минулий рік видався напрочуд успішним
 

Британській компанії вдалося збільшити свої продажі на 35%. Причому продажі в закордонних магазинах росли в чотири рази швидше ніж в Британських. За результатами минулого року 40 відсотків загального продажу припадало саме на магазини закордоном.

За словами генерального директора Mothercare Бена Гордона, компанія вступила в нову стадію розвитку, причиною чого експерти також називають успішне придбання компанією Early Learning Centre - навчального закладу для маленьких дітей.

На сьогоднішній день мережа з 494 магазини Mothercare працює в 48 країнах світу. Компанія працює також по франчайзингу, лише минулого року Mothercare відкрила 77 нових франчайзингових магазини. Новим напрямком експансії компанії стануть густозаселені Китай та Індія.

Магазини Mothercare також можна знайти в Україні: чотири у Києві, та по одному в Одесі, Донецьку, Дніпропетровську та Харкові.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію