Четвер
15.05.2008
8 травня в Києві, на вулиці Хрещатик 23, відкрився перший в Україні магазин Zara, що належить відомому світовому рітейлеру модного одягу компанії Inditex
 

Торговельна площа магазина становить 1000 кв. В ньому представлені колекції весняно-літнього одягу для жінок, чоловіків і дітей.

«Частина, присвячена жіночого одягу, - найбільш важливому напрямку в колекції Zara, - складається із трьох основних ліній: Woman, Basic і TRF. Лінія Woman втілила в собі найостанніші тренди світової моди. Їй відведена основна площа магазина, тому що вона являє собою основу пропозиції Zara», - сказав директор українського представництва компанії Пабло Данглейд (Pablo D'Anglade).

Лінія Basic пропонує щоденний одяг за прийнятною ціною, в якому об’єднані останні модні тенденції, якісний дизайн та матеріали. Лінія TRF призначена для наймолодших покупців-жінок.

Чоловіча колекція Zara представлена в основному класичним стилем, однак у ній також є повсякденний одяг, яким може зацікавитися молодь. Також у магазині представлена колекція одягу для дітей, якій у магазині відведене окреме місце. Окрім одягу в магазині є також великий вибір аксесуарів та взуття.

«Україна - дуже цікавий ринок для Inditex з великим потенціалом росту. Ми плануємо розширити нашу присутність тут і постійно перебуваємо в пошуку нових приміщень для наших магазинів», - сказав Данглейд.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію