BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Середа
05.06.2013
Рекрутингова агенція пропонує франшизу, яка може окупитися за термін від двох тижнів
 

Рекрутингова агенція BVS-Rabota вже протягом трьох років працює на вітчизняному ринку працевлаштування за кордоном. Спершу компанія функціонувала на основі агенційного договору з іншим гравцем ринку, проте влітку 2012 року отримала у Міністерстві соціальної політики власну ліцензію на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном.

"Для того, щоб отримати право на цю діяльність, необхідно мати постійного бізнес-партнера за кордоном: іншу рекрутингову агенцію або працедавця, який здатен забезпечити вас всіма необхідними документами, - розповідає власник концепції BVS-Rabota Віталій Беленець. - У нас є такий партнер у Польщі: це працедавець, з яким співпрацюємо напряму. Проте Польща - не єдина країна, в якій працевлаштовуємо своїх клієнтів. Є ще Росія, Фінляндія, США та інші. Маємо зацікавлених у наших послугах клієнтів на території всієї України, проте, з огляду на відстань, не всіх можемо обслужити. Саме тому вирішили стати на шлях франчайзингу".

Франчайзингова пропозиція агенції BVS-Rabota розрахована на міста з кількістю населення від 70 тис. чоловік. Компанія бере на себе оформлення всіх необхідних документів, забезпечує франчайзі сформованою партнерською та клієнтською базою. Партнер отримує 50% від загального прибутку, проте цей відсоток, як стверджує франчайзер, з часом буде збільшуватися на користь франчайзі.

"Перед своїми партнерами ми ставимо дві головні умови. По-перше, франчайзі не повинен без нашого відома налагоджувати співпрацю з іншими закордонними агенціями або працедавцями. А, по-друге, оплата послуг агенції повинна відбуватися в офіційному порядку: клієнт отримує чек за надані послуги, а всі кошти перечисляються на загальний рахунок компанії, - розповідає Віталій Беленець. - На ринку працевлаштування за кордоном існує багато випадків шахрайства. Наша партнерська політика унеможливить виникнення таких ситуацій в мережі BVS-Rabota. Адже, у випадку порушення головних вимог, ми не продовжуватимемо співпрацю з франчайзі".

Для того, щоб розпочати співпрацю з рекрутинговою агенцією BVS-Rabota, необхідно сплатити суму паушального внеску у розмірі 8990 грн. Як стверджує франчайзер, за умови успішної реалізації дорогих програм, можна повернути інвестовані кошти вже за перші півмісяця роботи.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016