BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Середа
05.06.2013
Рекрутингова агенція пропонує франшизу, яка може окупитися за термін від двох тижнів
 

Рекрутингова агенція BVS-Rabota вже протягом трьох років працює на вітчизняному ринку працевлаштування за кордоном. Спершу компанія функціонувала на основі агенційного договору з іншим гравцем ринку, проте влітку 2012 року отримала у Міністерстві соціальної політики власну ліцензію на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном.

"Для того, щоб отримати право на цю діяльність, необхідно мати постійного бізнес-партнера за кордоном: іншу рекрутингову агенцію або працедавця, який здатен забезпечити вас всіма необхідними документами, - розповідає власник концепції BVS-Rabota Віталій Беленець. - У нас є такий партнер у Польщі: це працедавець, з яким співпрацюємо напряму. Проте Польща - не єдина країна, в якій працевлаштовуємо своїх клієнтів. Є ще Росія, Фінляндія, США та інші. Маємо зацікавлених у наших послугах клієнтів на території всієї України, проте, з огляду на відстань, не всіх можемо обслужити. Саме тому вирішили стати на шлях франчайзингу".

Франчайзингова пропозиція агенції BVS-Rabota розрахована на міста з кількістю населення від 70 тис. чоловік. Компанія бере на себе оформлення всіх необхідних документів, забезпечує франчайзі сформованою партнерською та клієнтською базою. Партнер отримує 50% від загального прибутку, проте цей відсоток, як стверджує франчайзер, з часом буде збільшуватися на користь франчайзі.

"Перед своїми партнерами ми ставимо дві головні умови. По-перше, франчайзі не повинен без нашого відома налагоджувати співпрацю з іншими закордонними агенціями або працедавцями. А, по-друге, оплата послуг агенції повинна відбуватися в офіційному порядку: клієнт отримує чек за надані послуги, а всі кошти перечисляються на загальний рахунок компанії, - розповідає Віталій Беленець. - На ринку працевлаштування за кордоном існує багато випадків шахрайства. Наша партнерська політика унеможливить виникнення таких ситуацій в мережі BVS-Rabota. Адже, у випадку порушення головних вимог, ми не продовжуватимемо співпрацю з франчайзі".

Для того, щоб розпочати співпрацю з рекрутинговою агенцією BVS-Rabota, необхідно сплатити суму паушального внеску у розмірі 8990 грн. Як стверджує франчайзер, за умови успішної реалізації дорогих програм, можна повернути інвестовані кошти вже за перші півмісяця роботи.


популярне на форумі

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план

Доброго дня!Чудово,що маєте бажання створити власну справу.В клінінговій індустрії питання...

2 коментар
остання 10.10.2020
Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016