30.03.2010

Country Chicken націлен на СНД

Український ринок є надзвичайно цікавим для компанії та пріорітетним для розвитку франчайзингової мережі фаст-фудів

Австралійська компанія Country Chicken активно зайнялася розвитком франчайзингової мережі фаст-фудів у країнах СНД. Український ринок розглядається як надзвичайно цікавий і пріоритетний для відкриття ресторанів, тому компанія зараз цілеспрямовано налаштована на пошук партнерів-франчайзі, які будуть відкривати фаст-фуди Country Chicken в різних куточках країни.

Фото пункту системи Country Chicken

Country Chicken робить ставку на здоровий фаст-фуд, використовуючи для приготування своїх страв спеціально розроблене, фірмове масло з насіння бавовни з відсутністю холестерину

На сьогодні у світі працює понад 450 ресторанів Country Chicken. Більшість з них розташовані в Австралії, так само фаст-фуди є в Новій Зеландії, на островах Тонго, Самоа, Нова Каледонія та Фіджі, в Індії, ОАЕ, Саудівської Аравії, Росії і Таджикистані.

"У семи країнах у нас є майстер-франчайзі. Загалом поява на новому ринку відбувається по-різному: були випадки коли франчайзі відразу купували права на розвиток нашого бренду в цілому регіоні, але частіше траплялося, що після відкриття одного ресторану та отримання гарного прибутку, франчайзі приймали рішення про придбання прав на розвиток мережі ресторанів по всій своїй території", - розповіла редакції порталу керівник напрямку міжнародних відносин, продажів і маркетингу компанії Country Chicken Альона Кузьменкова.

На ринку країн СНД на сьогоднішній день працюють на повну силу ресторани в таких містах, як: Владивосток, Ростов-на-Дону, Санкт-Петербург, Душанбе. Готуються ще два ресторани в Санкт-Петербурзі, два в Москві, також у Нальчику, Уфі, Владикавказі та інших містах країн СНД.

"Російським ринком і країнами СНД ми зайнялися достатньо нещодавно і зараз ми дуже задоволені нашими результатами - вже успішно працюють, а також готуються до відкриття ще ресторани в різних містах Росії та інших країн СНД. Наш офіс приймає заявки на франшизу щоденно, крім того, над просуванням нашого бренду працюють брокерські агенції по різних регіонах Росії, країн Прибалтики та СНД", - розповіла Альона Кузьменкова.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

55
Country Chicken націлен на СНД
Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank