28.03.2015

Heinz і Kraft Foods об’єдналися

Нова структура займе п’яте місце в світі серед компаній у своєму сегменті

Heinz Company оголосила про злиття з Kraft Foods Group, яке буде завершено в другій половині 2015 року. Передбачається, що об'єднана компанія буде називатися The Kraft Heinz Company, зі штаб-квартирами в Піттсбурзі та Чикаго. Головою ради директорів The Kraft Heinz Company стане глава 3G Capital Алекс Берінг, а головним виконавчим директором - Бернардо Хис, який займає аналогічну посаду в Heinz. Про це пише офіційний сайт Heinz.

Heinz і Kraft Foods Фото з мережі інтернет

У нову структуру ввійдуть вісім брендів вартістю понад $ 1 млрд і п’ять брендів, які коштують від $ 500 млн. Щорічний дохід компанії, за прогнозами, становитиме близько $ 28 млрд.

Акціонери Heinz отримають контроль над 51% The Kraft Heinz Company. Утримувачі цінних паперів Kraft Foods Group контролюватимуть 49% структури. Вони також отримають дивіденди в розмірі $16,5 за акцію у кінці звітного періоду. Власники Heinz - Berkshire Hathaway Уоррен Баффет і бразильський інвестиційний фонд 3-G Capital. Вони мають намір вкласти $10 млрд. у об'єднану компанію. Ці кошти призначені для виплати дивідендів. «Я радий грати роль у об'єднанні цих двох компаній та їх культових брендів. Ця угода об'єднає дві організації світового класу і принесе вигоду акціонерам. Я захоплений можливостями, які з'являться у об'єднаної структури», - заявив Уоррен Баффет.

Об'єднані світових гігантів у сфері виробництва продуктів харчування і напоїв створить одну з найбільших компаній у світі в даном секторі. «Злиття створить структуру, яка посяде третє місце серед компаній з виробництва продуктів харчування і напоїв в Північній Америці і п'яте місце в даному сегменті в усьому світі», - пише прес-служба Heinz.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Heinz і Kraft Foods об’єдналися

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank