28.03.2015

Heinz і Kraft Foods об’єдналися

Нова структура займе п’яте місце в світі серед компаній у своєму сегменті

Heinz Company оголосила про злиття з Kraft Foods Group, яке буде завершено в другій половині 2015 року. Передбачається, що об'єднана компанія буде називатися The Kraft Heinz Company, зі штаб-квартирами в Піттсбурзі та Чикаго. Головою ради директорів The Kraft Heinz Company стане глава 3G Capital Алекс Берінг, а головним виконавчим директором - Бернардо Хис, який займає аналогічну посаду в Heinz. Про це пише офіційний сайт Heinz.

Heinz і Kraft Foods Фото з мережі інтернет

У нову структуру ввійдуть вісім брендів вартістю понад $ 1 млрд і п’ять брендів, які коштують від $ 500 млн. Щорічний дохід компанії, за прогнозами, становитиме близько $ 28 млрд.

Акціонери Heinz отримають контроль над 51% The Kraft Heinz Company. Утримувачі цінних паперів Kraft Foods Group контролюватимуть 49% структури. Вони також отримають дивіденди в розмірі $16,5 за акцію у кінці звітного періоду. Власники Heinz - Berkshire Hathaway Уоррен Баффет і бразильський інвестиційний фонд 3-G Capital. Вони мають намір вкласти $10 млрд. у об'єднану компанію. Ці кошти призначені для виплати дивідендів. «Я радий грати роль у об'єднанні цих двох компаній та їх культових брендів. Ця угода об'єднає дві організації світового класу і принесе вигоду акціонерам. Я захоплений можливостями, які з'являться у об'єднаної структури», - заявив Уоррен Баффет.

Об'єднані світових гігантів у сфері виробництва продуктів харчування і напоїв створить одну з найбільших компаній у світі в даном секторі. «Злиття створить структуру, яка посяде третє місце серед компаній з виробництва продуктів харчування і напоїв в Північній Америці і п'яте місце в даному сегменті в усьому світі», - пише прес-служба Heinz.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank