21.02.2015

bb.q Chicken йде у США

Керівництво компанії розкрило американські плани розширення мережі

Південнокорейська компанія Best of the Best Quality Chicken (bb.q) оголосила про офіційний запуск своєї американської франчайзингової програми на 2015 рік. Керівники компанії bb.q будуть безпосередньо брати участь у розвитку франшизи на місці, щоб здійснити стратегію активного росту мережі ресторану. Про це повідомляється у прес-релізі компанії. «Ми дуже раді нашій експансії у США, і ми знаємо, що час для цього настав. Це наш логічний крок після того, як бренд гарно прийняли в інших країнах світу», - пояснив президент bb.q у США Те Чхун Кім.

Best Quality Chicken Фото з мережі інтернет

Популярна южнокрейская мережа фаст-фудів Best of the Best Quality Chicken, спеціалізується на продажі страв зі смаженої та курятини-гриль.

Франчайзингова програма була розроблена чиказькою компанією iFranchise. Передбачається, що заклади в найближчому часі з'являться як на Західному, так і на Східному узбережжі США, а також в таких ключових містах, як Нью-Йорк, Бостон, Філадельфія, Атланта, Маямі, Чикаго та Каліфорнія. "Це чудова можливість для інвесторів, які хочуть працювати з міжнародним брендом. У свою чергу ми готові тісно співпрацювати з франчайзі», - додав Кім. Програма франшизи включає концепції, які можуть адаптуватися до місцевих смаків ринку та демографічного простору.

Компанія bb.q була заснована в Південній Кореї у 1995 році. Сьогодні в її арсеналі більш ніж 3800 локацій практично в 60-ти країнах світу.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank