16.01.2015

Бізнес з ароматом кави

Sweeter планує стати лідером серед кав’ярень формату coffee to go

Навесні 2014 відкрилися перші три кав'ярні "Sweeter" у Харкові, і відразу ж отримав масу відгуків від людей, охочих реалізувати власний бізнес під цим брендом. Сьогодні, крім українського ринку, компанія вважає перспективними ринки країн ближнього зарубіжжя. 

Sweeter Фото Sweeter

Місія компанії - відкрити українцям смак свіжого, корисної кави і розвивати культуру її споживання. Міні-кав’ярні Sweeter засновані на сучасній концепції coffee to go: реалізація свіжообсмаженої кави, швидке обслуговування і гарантія якості.

«Ми популяризуємо формат «coffee to go» за рахунок зарубіжного досвіду. Особливість даного формату в Україні в тому, що якість напою набагато поступається чашці кави в класичній кав'ярні. Працюючи над Sweeter, ми визначили, що головний пріоритет - це якість. Для приготування напоїв, ми використовуємо тільки каву свіжого обсмаження від компанії 25CoffeRoasters. Співпрацюючи з нами, партнер може бути впевнений у тому, що отримає високоякісне зерно для приготування ідеального напою за вигідною ціною і в найкоротші терміни. На даному етапі дуже активно нашою франчайзинговою пропозицією цікавляться росіяни», - прокоментувала Катерина Асєєва, представник франшизи.

На відкриття міні-кав'ярні витрачається від одного до двох місяців. Приміщення має бути площею від 5 до 10 кв м. Важливо, щоб об'єкт був розташований на центральних вулицях, та мав вису проходимість. Для роботи знадобиться дві кавомолки, кавоварка та побутовий холодильник.

«Інвестиції в проект Sweeter становлять 10-12 тис. доларів. У цій сумі не враховано паушальний внесок. На відкриття однієї торгової точки він становить 2 тис. доларів. Роялті відсутне, але, щомісяця необхідно вносити 35 доларів - маркетингові відрахування. Натомість франчайзі отримує всі розроблені для мережі макети, інформатори - друкує і розміщує їх самостійно. Є одне спеціальна умова - Sweeter працює виключно на сировині компанії 25 Coffe Roasters - зерно свіжої обжарювання. Для нас є важливим, щоб майбутній партнер поважав і поділяв цінності нашої команди», - долає Катерина Асєєва.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Бізнес з ароматом кави

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank