09.12.2014

Відчинив двері новий МакДональдз

На завершення 2014 року у Києві відбулося відкриття ще одного закладу всесвітньовідомої мережі

7 грудня 2014 року новий київський заклад МакДональдз було відкрито в торгівельно-розважальному центрі «КВІТЕНЬ», що на проспекті Олеся Курбаса. У закладі площею прежде 630 кв. м. передбачено 201 місце для відвідувачів в основному залі та 50 - на терасі. Для зручності гостей новий МакДональдз облаштовано окремим входом з вулиці. Цілодобово автомобілісті зможуть скористати послугою МакДрайв - за годину тут зможуть обслуговуваті до 100 автомобілів. У закладі також функціонує сучасна кімната для проведення дитячих днів народження, розрахована на 10 дітей.

Новий заклад  МакДональдз Фото нового закладу МакДональдз

Оформлення інтерєру нового закладу МакДональдз на проспекті Олеся Курбаса 19-а виконане в стилі Lim food, який розроблено європейськими дизайнерами спеціально для МакДональдз. У ресторані працюватімуть понад 140 працівніків. Щодня з 06.00 до 24.00 заклад зможе обслуговувати понад 5000 гостей.

«Заклад у ТРЦ «КВІТЕНЬ» вже четвертий МакДональдз, який ми відкрили у 2014 році. Інвестиції у відкриття даного ресторану склали майже 18 млн гривень. Ми сподіваємось, що цей МакДональдз стане одним із найулюбленіших місць відпочинку відвідувачів торгівельного центру. Відзначу, що вже у перший день роботи заклад відвідали близько 4500 відвідувачів», - прокоментував Гжегож Хмелярський, генеральний директор МакДональдз в Україні.

Слід додати, що у поточному році було відкрито перший МакДональдз у місті Бориспіль,  завдяки чому було створено більше 100 робочих місць. Також позитивною новиною є те, що Олена Макаренко, директор одного з київських МакДональдз, отримала почесну премію Рея Крока, якою нагороджують найкращих директорів закладів МакДональдз у світі. Урочистий захід нагородження переможців відбувся 25 червня 2014 року у Барселоні, Іспанія за участі президента МакДональдз в Європі Дуга Гора.

МакДональдз є лідером у галузі ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад було відкрито 24 травня 1997 у Києві. МакДональдз - один із найбільшіх іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала у розвиток мережі та інфраструктурі понад  225 млн доларів. Сьогодні в компанії працює більше 8000 людей. МакДональдз в Україні визнано найкращим роботодавцем за результатами дослідження  «Кращі роботодавці України» у 2010 та 2011 роках, також посідає друге місце у рейтингу «Найкращі роботодавці у центральній та східній Европі 2010/2011», який складався компанією Hewitt Associates (США) спільно з HR Center (Україна, м. Київ). А за результатами щорічного дослідження глобальної консалтингової компанії з питань менеджменту Hay Group, МакДональдз очолив всеукраїнський рейтинг «Кращі компанії для лідерів 2013».

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank