11.06.2014

BurgerCLUB підкорює Казахстан

Партнерський ресторан компанії в цьому місяці з’явиться в Уральську

Звичайно ж, економічна і політична нестабільність в країні не помічник у розвитку, і багато компаній щосили прагнуть утриматися на досягнутому рівні, а деяким все-таки вдається успішно розширюватися. «Розвиток мережі в Україні сьогодні проблематичний, але економічні показники динаміки розвитку мережі BurgerCLUB не поступаються показникам 2013-го року. Сьогодні свої сили ми направили на якість роботи, і в підтримку франчайзі, які працюють на Півдні країни. Зовсім недавно відбулося відкриття першого ресторану швидкого харчування BurgerCLUB в місті Павлоград, і вже цього місяця відбудеться - в Уральську. Казахстан виявляє зацікавленість, і новий франчайзі не зупинився на досягнутому, а планує масові відкриття по країні, що дуже радує», - прокоментувала Ірина Верютіна, начальник департаменту компанії BurgerCLUB.

мережа BurgerCLUB Фото партнерського ресторану BurgerCLUB у Казахстані

Мінімальна сума інвестицій для початку бізнесу під ТМ BurgerCLUB: 440 тис. грн. - Фуд-корт; 520 тис. грн. - повноцінний ресторан.

Такжож відмітимо, що у квітні цього року почав роботу партнерський заклад компанії у сонячній Одесі. "Burger Club" - концепція закладів швидкого харчування, які пропонують своїм відвідувачам страви найвищої якості у поєднанні з швидким та відмінним обслуговуванням. Крім того, більшість відвідувачів приходить до закладу, не тільки перекусити, але і попрацювати в інтернеті, скориставшись WI-FI.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
BurgerCLUB підкорює Казахстан

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank