11.06.2014

BurgerCLUB підкорює Казахстан

Партнерський ресторан компанії в цьому місяці з’явиться в Уральську

Звичайно ж, економічна і політична нестабільність в країні не помічник у розвитку, і багато компаній щосили прагнуть утриматися на досягнутому рівні, а деяким все-таки вдається успішно розширюватися. «Розвиток мережі в Україні сьогодні проблематичний, але економічні показники динаміки розвитку мережі BurgerCLUB не поступаються показникам 2013-го року. Сьогодні свої сили ми направили на якість роботи, і в підтримку франчайзі, які працюють на Півдні країни. Зовсім недавно відбулося відкриття першого ресторану швидкого харчування BurgerCLUB в місті Павлоград, і вже цього місяця відбудеться - в Уральську. Казахстан виявляє зацікавленість, і новий франчайзі не зупинився на досягнутому, а планує масові відкриття по країні, що дуже радує», - прокоментувала Ірина Верютіна, начальник департаменту компанії BurgerCLUB.

мережа BurgerCLUB Фото партнерського ресторану BurgerCLUB у Казахстані

Мінімальна сума інвестицій для початку бізнесу під ТМ BurgerCLUB: 440 тис. грн. - Фуд-корт; 520 тис. грн. - повноцінний ресторан.

Такжож відмітимо, що у квітні цього року почав роботу партнерський заклад компанії у сонячній Одесі. "Burger Club" - концепція закладів швидкого харчування, які пропонують своїм відвідувачам страви найвищої якості у поєднанні з швидким та відмінним обслуговуванням. Крім того, більшість відвідувачів приходить до закладу, не тільки перекусити, але і попрацювати в інтернеті, скориставшись WI-FI.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank