05.04.2014

Бізнес: без тату

В планах Skinial знайти майстер-франчайзі, та відкривати студії в Україні

Німецька компанія, що займається безлазерним методом видалення татуювань, поширює свою концепцію на міжнародному рівні. Skinial шукає майсте -франчайзі для адаптації системи на місцевому рівні, відкриття першої студії і подальшого продажу ліцензій в Україні.

студія Skinial Фото студія Skinial

Інвестиція в 35 тис. євро включає в себе ліцензію на одну студію і ексклюзивне право продавати франшизу на території України протягом 10 років.

Перші дослідження безлазерного методу видалення татуювання були відкриті Skinial в 2011 році в Австрії та Швейцарії. Це одне з останніх досягнень естетичної косметології. За цей час компанія встигла активно себе реалізувати на ринку послуг, і в даний момент має власних франчайзі в 10 країнах, у тому числі у Польщі, Німеччині, Іспанії та Австралії.

Франчайзинг Skinial адресований для тих, хто хоче за короткий період створити свій бізнес. Це абсолютно нова фінансова ніша для України, тому що в нашій країні існує виключно метод видалення татуювань за допомогою лазера. Майбутній майстер-франчазі може самостійно поставити ціну на курс, який складається з 3-5 процедур для повного видалення тату.
«Пропоную, щоб ціну на проходження курсу в Україні, в межах від 75 до 150 євро, визначив майстер-франчайзі. Так як він краще знає український ринок, а також ціни на надання подібних послуг», - сказав Клаус Боде, президент компанії Skinial.

Завдяки інновації Skinial, люди, які з різних причин вирішили видалити татуювання, можуть зробити це безболісно, з використанням рідини (легкої молочної кислоти), яка видаляє колір. Спеціальним пристроєм для мікропігментаціі фахівці видаляють епідерміс і впускають цю рідину в шкіру невеликими краплями. Цей метод сприяє подразненню інкапсулірованного пігменту, що транспортується до поверхні шкіри, і позбавить від татуювань.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Бізнес: без тату

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank