02.04.2014

Domino’s Pizza в Україні

Мережа піцерій, яка нараховує більше 10 тис. філій у 70 країнах по ліцензії франчайзинг

 Domino's Pizza - міжнародна мережа піцерій, що почала свою історію в  США, і на даний момент нараховує більше 10 000 корпоративних та уповноважених філій в 70 країнах по ліцензії франчайзинг, відрізняється найшвидшою доставкою піци - за 30 хвилин.

сеть пиццерий Domino’s Pizza Фото Domino’s Pizza

В Україні мережа Domino’s Pizza почала розвиток з 2010 року, а на сьогоднішній день відкрито 18 закладів

  В Україні розвиток мережі Domino's Pizza стартував з 2010 року. Сьогодні відкрито 18 закладів, всі вони зосереджені в столиці. Пізніше ланується розвиток в інших містах країни по франчайзингу.

«На сьогоднішній день Україні далеко до європейського рівня насичення ринку закладами громадського харчування, тому ринок доставки піци стабільно зростає. За нашими прогнозами зростання продовжуватиметься в найближчі кілька років. Підтвердженням цьому є збільшення кількості компаній і мереж, які здійснюють доставку піци», - коментує генеральний директор мережі Domino's Pizza в Україні Романенко Андрій.

Українська Domino's Pizza не відрізняються від піцерій у світі. Підходи і виконання стандартів чітко контролюються кураторами з Америки. Domino's Pizza в Україні, як і в будь-якій іншій країні дуже схожі. Життєрадісна атмосфера, процес приготування піци і багато іншого - все виконано за американським стандартом.

Важливо відзначити, що за підсумками року по всьому світі найбільша з піцерій Domino's Pizza збільшила свій прибуток на 27 %. Глобальні роздрібні продажі Domino's за 2013 досягли $8 млрд., в т. ч. $4,2 млрд на міжнародних і $3,8 на внутрішніх ринках. Чистий річний прибуток оператора підскочив на 27,2% до $142,99 млн. В порівнянні продажі виросли на 6,2% в міжнародних магазинах і на 5,4% в торгових точках США. За 2013 -й рік було відкрито 631 піцерію (58 нових точок в США і 573 - в інших країнах). На сьогоднішній день у компанії понад 10 000 точок в 70 країнах. Більше 96% закладів Domino's Pizza працюють по франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank