Середа
12.02.2014
Розвиток франчайзингу в Україні сприятливо впливає на попит юридичних послуг.
 

Українські франчайзі хочуть вберегти свій бізнес від усього, що може негативно вплинути на його подальший розвиток, і все частіше звертаються за допомогою до юридичних консультантів з глибоким розумінням специфіки ринку.

Така обережність пояснюється бажанням франчайзі домогтися від власника оптимальних обставин подальшої співпраці. Вигоду отримує і франчайзер, адже він також, у присутності кваліфікованих юристів коригує угоду.

На підтвердження цього, на конференції, присвяченій франчайзингу ресторанного та готельного бізнесу була озвучена інформація, що юридичну підтримку при розгляді умов рамкової угоди та договору франчайзингу з міжнародним готельним оператором ACCOR отримали найбільші українські франчайзі. Йшлося про реалізацію проекту з будівництва мережі готелів у великих містах України.

Також, не без юридичної допомоги відбувались переговори з франчайзером з приводу придбання українськими франчайзі бренду IBIS Styles для тризіркового готелю в місті Запоріжжя.

Така тенденція пояснюються активним розвитком франчайзингу. Адже сьогодні багато міжнародних організацій стрімко опановують український ринок, пропонують вигідні умови співпраці і власний, роками напрацьований досвід.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується