12.02.2014

Юристи в тренді!

Розвиток франчайзингу в Україні сприятливо впливає на попит юридичних послуг.

Українські франчайзі хочуть вберегти свій бізнес від усього, що може негативно вплинути на його подальший розвиток, і все частіше звертаються за допомогою до юридичних консультантів з глибоким розумінням специфіки ринку.

ресторанний та готельний бізнес Фото з мережі інтернет

Така обережність пояснюється бажанням франчайзі домогтися від власника оптимальних обставин подальшої співпраці. Вигоду отримує і франчайзер, адже він також, у присутності кваліфікованих юристів коригує угоду.

На підтвердження цього, на конференції, присвяченій франчайзингу ресторанного та готельного бізнесу була озвучена інформація, що юридичну підтримку при розгляді умов рамкової угоди та договору франчайзингу з міжнародним готельним оператором ACCOR отримали найбільші українські франчайзі. Йшлося про реалізацію проекту з будівництва мережі готелів у великих містах України.

Також, не без юридичної допомоги відбувались переговори з франчайзером з приводу придбання українськими франчайзі бренду IBIS Styles для тризіркового готелю в місті Запоріжжя.

Така тенденція пояснюються активним розвитком франчайзингу. Адже сьогодні багато міжнародних організацій стрімко опановують український ринок, пропонують вигідні умови співпраці і власний, роками напрацьований досвід.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Юристи в тренді!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank