05.12.2013

Фаст-фуд: місце під сонцем

«Ринок фаст-фуду в Україні досі не наповнений» - Оксана Дендеря, менеджер з розвитку мережі BurgerCLUB.

Під ТМ Burger CLUB в Україні працює 41 ресторан. В найближчих планах - відкриття ще двох точок в Одесі та Чернівцях. Не зважаючи на те, що на ринку представлено безліч сильних вітчизняних і зарубіжних гравців, серед яких - McDonald's, KFC, Chicken HUT, McFoxy - ніша швидкого харчування залишається відносно вільною. «Практика будь-якої країни показує наявність безлічі мереж швидкого харчування, - говорить менеджер з розвитку BurgerCLUB Оксана Дендеря. - В результаті у кожної людини є вибір, кому віддати перевагу. В нашій кухні є свої унікальні пропозиції. Основний акцент в меню - великий асортимент сендвічів».

burger club Фото Burger Club

Мінімальна сума інвестицій для початку бізнесу під ТМ Burger CLUB: 440 тис. грн. - фуд-корт; 520 тис. грн. - повноцінний ресторан.

У Росії під ТМ Burger CLUB функціонують 28 ресторанів, зовсім скоро відкриються ще дві франчайзингові точки. Як і планувалося, мережа продовжує розвиток в Казахстані. Сьогодні там працюють 1 стаціонарний ресторан і 1 на фуд-корті. За прогнозами представників мережі, на початку 2014 року Burger CLUB буде представлений в Казахстані чотирма об'єктами. «Відкриваємося в різних країнах, проте найуспішніше з франчайзингу мережа розвивається в Росії, - пояснює Оксана Дендеря. - Що стосується України, інтерес проявляє велика кількість потенційних партнерів. На ділі часто виявляється, що для відкриття не вистачає інвестицій. Крім того, російські колеги набагато краще знайомі з принципом роботи по франчайзингу. Вони прекрасно розуміють всі переваги створення бізнесу згідно готової моделі з уже відомим брендом».

burger club

У 2014 році на український ринок фаст-фуду збираються заходити одразу кілька великих мереж. Так, на початку весни планується відкриття перших точок світового бренду Subway. Інтерес зарубіжних компаній демонструє стабільну привабливість вітчизняного ринку швидкого харчування.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank