26.11.2013

Змінюючи начинку

Чи слід очікувати на франчайзинг? В "МакДональдз Україна" новий топ-менеджер.

"МакДональдз Україна", найбільший гравець на ринку ресторанів швидкого харчування в країні, призначив нового топ-менеджера. Мережею, яка на сьогодні налічує 76 ресторанів у 22 містах, з початку 2014 року керуватиме Гжегош Чмелярскі.

McDonald’s

Корпорація McDonald’s є найбільшою в світі мережею ресторанів швидкого харчування і налічує понад 31 000 закладів у більш ніж 119 країнах світу

Колишній СЕО "МакДональдз Україна", Іан Борден, який керував компанією з 2007 року, йде на підвищення. Він призначений фінансовим директором компанії в Азійсько-тихоокеанському регіоні, Близькому Сході та Африці.

Гжегош Чмелярскі працює в "МакДональдз" 22 роки. У 1991 році він прийшов на посаду менеджера-стажера. Останні п'ять років обіймав пост директора з розвитку "МакДональдз" у Польщі. Кадрові перестановки у вищій ланці керівництва транснаціональних компаній вважаються звичайною практикою і покликані стимулювати драйвери додаткового зростання. Цілком ймовірно, що зміна топ-менеджменту в українській мережі McDonald's може стати початком нової практики ведення бізнесу. Адже на сьогоднішній день в нашій країні компанія не працює по франчайзингу. В той час, як у Польщі під маркою McDonald's функціонують 132 власних ресторани та 229 франчайзингових заклади. Для відкриття точки необхідний стартовий капітал у розмірі 1,2 млн злотих (близько 280 тис. євро). При цьому кандидати до франчайзі проходять ретельну теоретичну та практичну підготовку, яка охоплює всі аспекти роботи ресторану "МакДональдз". А франчайзингова угода складається на 20 років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Змінюючи начинку

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank