26.11.2013

Змінюючи начинку

Чи слід очікувати на франчайзинг? В "МакДональдз Україна" новий топ-менеджер.

"МакДональдз Україна", найбільший гравець на ринку ресторанів швидкого харчування в країні, призначив нового топ-менеджера. Мережею, яка на сьогодні налічує 76 ресторанів у 22 містах, з початку 2014 року керуватиме Гжегош Чмелярскі.

McDonald’s

Корпорація McDonald’s є найбільшою в світі мережею ресторанів швидкого харчування і налічує понад 31 000 закладів у більш ніж 119 країнах світу

Колишній СЕО "МакДональдз Україна", Іан Борден, який керував компанією з 2007 року, йде на підвищення. Він призначений фінансовим директором компанії в Азійсько-тихоокеанському регіоні, Близькому Сході та Африці.

Гжегош Чмелярскі працює в "МакДональдз" 22 роки. У 1991 році він прийшов на посаду менеджера-стажера. Останні п'ять років обіймав пост директора з розвитку "МакДональдз" у Польщі. Кадрові перестановки у вищій ланці керівництва транснаціональних компаній вважаються звичайною практикою і покликані стимулювати драйвери додаткового зростання. Цілком ймовірно, що зміна топ-менеджменту в українській мережі McDonald's може стати початком нової практики ведення бізнесу. Адже на сьогоднішній день в нашій країні компанія не працює по франчайзингу. В той час, як у Польщі під маркою McDonald's функціонують 132 власних ресторани та 229 франчайзингових заклади. Для відкриття точки необхідний стартовий капітал у розмірі 1,2 млн злотих (близько 280 тис. євро). При цьому кандидати до франчайзі проходять ретельну теоретичну та практичну підготовку, яка охоплює всі аспекти роботи ресторану "МакДональдз". А франчайзингова угода складається на 20 років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank