04.09.2013

Рекорд Subway

Впродовж 48 років світовий гігант фаст-фуду відкрив 40 тис. ресторанів швидкого харчування

28 серпня 1965, відкриваючи перший Subway, Фред де Люко не думав, що через півстоліття його компанія досягне таких глобальних висот. На сьогодні світова мережа налічує 40 тис. ресторанів, у тому числі 1761, які почали працювати саме в 2013 році. Сорокатисячний Subway відкрився всього кілька днів тому в Англії на АЗС Applegreen. "Дане досягнення - знак самовідданої і напруженої роботи всієї команди Subway", - ділиться Фред де Люко, президент і співзасновник компанії Subway.

фуд-корд Subway Фото Subway

Subway має можливість відкривати ресторани в тих місцях, де формат інших брендів не дозволяє розмістити точку фаст-фуду: лікарні, медичні центри, кінотеатри та залізничні станції.

Те, що ресторани швидкого харчування під торговою маркою Subway можна знайти в 102 країнах світу є невід'ємною частиною роботи співробітників всієї компанії. "Я пишаюся тим, що наша команда забезпечує робочими місцями людей, які працюють в наших ресторанах, офісах і штаб-квартирі в різних куточках світу, - розповідає Фред де Люко. - Наша франшиза є кращою в світі. Вона являє собою різноманітну групу молодих підприємців, які пишаються якістю послуг, що пропонується їхнім клієнтам".

Subway на сьогодні є одною з найпривабливіших франчайзингових пропозицій у світі. Близько 10-ти років Subway очолювала Топ-10 кращих франшиз світу від журналу The Entrepreneur. У березні 2010 року Subway обігнала McDonald's за кількістю точок і стала найбільшою в світі мережею ресторанів швидкого харчування.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank