26.08.2013

"Віденські булочки" освіжили асортимент

В бекераях франчайзера з’явилося нове обладнання та посуд, а в меню закладів - випічка зі свіжих ягід

Влітку цього року мережа бекерай "Віденські булочки" оновила власний асортимент та обладнання закладів. "Ми вклали значні інвестиції в те, щоб забезпечити якісну, безперебійну роботу. Заклади отримали нове обладнання та посуд, а персонал одягнувся в нову форму, - розповідає Надія Росінська, директор ТОВ "Віденські булочки". - В асортименті мережі бекерай "Віденські булочки" з'явились додаткові пропозиції. Серед них - пироги зі свіжими ягодами. З вересня плануємо оновити меню мережі. Наша головна мета - розвивати в Україні культуру "eat-out". Ми хочемо, щоб наші заклади були місцем, де люди можуть добре провести час, відпочити і скуштувати смачну свіжеспечену випічку".

Фото "Віденські булочки"

Влітку в закладах мережі "Віденські булочки" з’явилася випічка зі свіжими ягодами.

На даному етапі франчайзер займається впровадженням кардинально нової продуктової лінійки: безглютенової випічки. "Хвороба целіакія, яка проявляється у несприйнятті людським організмом білку глютену (клейковини), - на сьогодні гостра проблема в Україні. Люди, які страждають цією хворобою, не можуть споживати в їжу мучні вироби, - розповідає Надія Росінська. – Спеціально для того, щоб ці люди могли споживати смачну та безпечну випічку, ми, спільно з фестивалем "Благофест", запустили цей проект".

На сьогодні мережа бекерай "Віденські булочки" охоплює 16 закладів, 10 з яких функціонують на умовах франчайзингу. В вересні компанія відкриє ще один заклад: франчайзинговий бекерай з'явиться у Харкові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Віденські булочки освіжили асортимент

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank