26.08.2013

"Віденські булочки" освіжили асортимент

В бекераях франчайзера з’явилося нове обладнання та посуд, а в меню закладів - випічка зі свіжих ягід

Влітку цього року мережа бекерай "Віденські булочки" оновила власний асортимент та обладнання закладів. "Ми вклали значні інвестиції в те, щоб забезпечити якісну, безперебійну роботу. Заклади отримали нове обладнання та посуд, а персонал одягнувся в нову форму, - розповідає Надія Росінська, директор ТОВ "Віденські булочки". - В асортименті мережі бекерай "Віденські булочки" з'явились додаткові пропозиції. Серед них - пироги зі свіжими ягодами. З вересня плануємо оновити меню мережі. Наша головна мета - розвивати в Україні культуру "eat-out". Ми хочемо, щоб наші заклади були місцем, де люди можуть добре провести час, відпочити і скуштувати смачну свіжеспечену випічку".

Фото "Віденські булочки"

Влітку в закладах мережі "Віденські булочки" з’явилася випічка зі свіжими ягодами.

На даному етапі франчайзер займається впровадженням кардинально нової продуктової лінійки: безглютенової випічки. "Хвороба целіакія, яка проявляється у несприйнятті людським організмом білку глютену (клейковини), - на сьогодні гостра проблема в Україні. Люди, які страждають цією хворобою, не можуть споживати в їжу мучні вироби, - розповідає Надія Росінська. – Спеціально для того, щоб ці люди могли споживати смачну та безпечну випічку, ми, спільно з фестивалем "Благофест", запустили цей проект".

На сьогодні мережа бекерай "Віденські булочки" охоплює 16 закладів, 10 з яких функціонують на умовах франчайзингу. В вересні компанія відкриє ще один заклад: франчайзинговий бекерай з'явиться у Харкові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank