01.04.2013

Медіа-Світ: запатентовані технології в регіони

Франчайзі виробника обладнання для відеореклами в транспорті отримують ексклюзивне право на розвиток у місті

"Медіа-Світ" займається організацією трансляції рекламних відеороликів на моніторах власного виробництва в громадському транспорті по всій Україні. Компанія отримала патент на даний вид реклами, а тому єдина має право займатися цим бізнесом на законних підставах. Зараз в мережі "Медіа-Світ" працює 26 франчайзі, які володіють 550 моніторами. "Наші партнери отримують ексклюзивне право працювати в своєму регіоні, незалежно від того, яку кількість моніторів вони придбали, - розповідає Дмитро Іщук, керівник "Медіа-Світ Україна". - А враховуючи те, що ми отримали патент на цей вид діяльності, жодних конкурентів у нашого франчайзі немає".

Медіа-Світ

Зараз в мережі "Медіа-Світ" працює 26 франчайзі, які володіють 550 моніторами.

Компанія "Медіа-Світ" має налагоджену співпрацю з великими національними компаніями. Це дозволяє франчайзеру забезпечувати своїх партнерів рекламодавцями всеукраїнського масштабу. Франчайзі сам обирає, яку кількість обладнання купувати. Проте починати франчайзер все ж таки радить з 10 моніторів. "Це - найбільш оптимальний для запуску цього бізнесу варіант. Адже, приміром, 5 моніторів - це для більшості рекламодавців замало. Якщо ж ви пропонуєте розміщення реклами на 10 носіях, клієнт погодиться охочіше, - зазначає Дмитро Іщук. - Купівля 10 моніторів потребує інвестицій в розмірі $ 5,5 тис. Решта витрат піде на оренду місць в транспорті, організацію офісу та щомісячні роялті в розмірі 1 тис. грн. Виходячи з досвіду вже існуючих точок, можу стверджувати, що окупність проекту настає вже за перших півроку".

Як вже вказувалося раніше, франчайзер "Медіа-Світ" шукає партнерів лише в тих регіонах, де партнерські точки ще не представлені. Тому зараз компанія націлена на активний розвиток в таких містах, як Миколаїв, Севастополь, Луганськ, Кіровоград, Чернігів, Суми, Рівне, Луцьк, Ужгород та Чернівці.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Медіа-Світ: запатентовані технології в регіони

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank