Медіа-Світ: запатентовані технології в регіони

Понеділок
01.04.2013
Франчайзі виробника обладнання для відеореклами в транспорті отримують ексклюзивне право на розвиток у місті
 

"Медіа-Світ" займається організацією трансляції рекламних відеороликів на моніторах власного виробництва в громадському транспорті по всій Україні. Компанія отримала патент на даний вид реклами, а тому єдина має право займатися цим бізнесом на законних підставах. Зараз в мережі "Медіа-Світ" працює 26 франчайзі, які володіють 550 моніторами. "Наші партнери отримують ексклюзивне право працювати в своєму регіоні, незалежно від того, яку кількість моніторів вони придбали, - розповідає Дмитро Іщук, керівник "Медіа-Світ Україна". - А враховуючи те, що ми отримали патент на цей вид діяльності, жодних конкурентів у нашого франчайзі немає".

Компанія "Медіа-Світ" має налагоджену співпрацю з великими національними компаніями. Це дозволяє франчайзеру забезпечувати своїх партнерів рекламодавцями всеукраїнського масштабу. Франчайзі сам обирає, яку кількість обладнання купувати. Проте починати франчайзер все ж таки радить з 10 моніторів. "Це - найбільш оптимальний для запуску цього бізнесу варіант. Адже, приміром, 5 моніторів - це для більшості рекламодавців замало. Якщо ж ви пропонуєте розміщення реклами на 10 носіях, клієнт погодиться охочіше, - зазначає Дмитро Іщук. - Купівля 10 моніторів потребує інвестицій в розмірі $ 5,5 тис. Решта витрат піде на оренду місць в транспорті, організацію офісу та щомісячні роялті в розмірі 1 тис. грн. Виходячи з досвіду вже існуючих точок, можу стверджувати, що окупність проекту настає вже за перших півроку".

Як вже вказувалося раніше, франчайзер "Медіа-Світ" шукає партнерів лише в тих регіонах, де партнерські точки ще не представлені. Тому зараз компанія націлена на активний розвиток в таких містах, як Миколаїв, Севастополь, Луганськ, Кіровоград, Чернігів, Суми, Рівне, Луцьк, Ужгород та Чернівці.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію