21.03.2013

Tesco ставить на ресторани

Продуктовий рітейлер придбав мережу із власних та франчайзингових закладів

Британська транснаціональна корпорація Tesco PLC стала власником 100% акцій мережі ресторанів Giraffe. На цю покупку рітейлер витратив 48,6 млн фунтів. Тепер заклади торговельної марки відкриватимуться на території великих магазинів Tesco. Поки що - тільки у Великобританії.

Tesco Фото Giraffe/Tesco

Спершу велика кількість ресторанів ТМ Giraffe розташовувалася на території британських аеропортів. Тепер заклади відкриватимуться ще й в супермаркетах Tesco.

"Площа великих магазинів дозволяє нам виділити зони, в яких би вся сім'я могла чудово провести час. Ресторани Giraffe дуже популярні серед цієї групи клієнтів, - стверджує Кевін Грейс, комерційний директор Tesco. - Ця інвестиція повинна стати доданою вартістю до головного бізнесу компанії у харчовій галузі".

Засновниками мережі ресторанів Giraffe є подружжя Рассела та Джульєтти Жоффе. Перший заклад відкрився в 1998 році у північній частині Лондона. Зараз мережа об'єднує 48 власних та франчайзингових закладів у Великобританії (включаючи більшість британських аеропортів) та Дубаях.

Tesco - не перший продуктовий рітейлер, який вирішив відкривати ресторани на території своїх супермаркетів. Раніше подібна ідея вже з'являлася у Carrefour та Real. Так, нещодавно в супермаркеті Carrefour, що розташовується у варшавському ТЦ "Аркадія", почав працювати заклад McDonald's. Однак, цей випадок став єдиноразовим для обох мереж.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Tesco ставить на ресторани

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank