21.03.2013

Tesco ставить на ресторани

Продуктовий рітейлер придбав мережу із власних та франчайзингових закладів

Британська транснаціональна корпорація Tesco PLC стала власником 100% акцій мережі ресторанів Giraffe. На цю покупку рітейлер витратив 48,6 млн фунтів. Тепер заклади торговельної марки відкриватимуться на території великих магазинів Tesco. Поки що - тільки у Великобританії.

Tesco Фото Giraffe/Tesco

Спершу велика кількість ресторанів ТМ Giraffe розташовувалася на території британських аеропортів. Тепер заклади відкриватимуться ще й в супермаркетах Tesco.

"Площа великих магазинів дозволяє нам виділити зони, в яких би вся сім'я могла чудово провести час. Ресторани Giraffe дуже популярні серед цієї групи клієнтів, - стверджує Кевін Грейс, комерційний директор Tesco. - Ця інвестиція повинна стати доданою вартістю до головного бізнесу компанії у харчовій галузі".

Засновниками мережі ресторанів Giraffe є подружжя Рассела та Джульєтти Жоффе. Перший заклад відкрився в 1998 році у північній частині Лондона. Зараз мережа об'єднує 48 власних та франчайзингових закладів у Великобританії (включаючи більшість британських аеропортів) та Дубаях.

Tesco - не перший продуктовий рітейлер, який вирішив відкривати ресторани на території своїх супермаркетів. Раніше подібна ідея вже з'являлася у Carrefour та Real. Так, нещодавно в супермаркеті Carrefour, що розташовується у варшавському ТЦ "Аркадія", почав працювати заклад McDonald's. Однак, цей випадок став єдиноразовим для обох мереж.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank