18.02.2013

Big Mac прямо до столу

В одному з австралійських ресторанів McDonald’s протягом п’яти тижнів працюватимуть офіціанти

Австралія стала справжнім плацдармом для експериментів фаст-фудівського гіганта. Зовсім нещодавно заклади McDonald’s працювали в цій країні під логотипом Macca’s. Сьогодні ж австралійці дивуються іншому нововведенню: в ресторані, що знаходиться за 100 км від Сіднея, у містечку Варілла, гостей тепер обслуговують офіціанти. Експеримент триватиме п'ять тижнів. Потім компанія оцінить його результати.

McDonald’s

В ресторані McDonald’s, що знаходиться за 100 км від Сіднея, у містечку Варілла, гостей тепер обслуговують офіціанти.

Проте офіціанти є лише одним із елементів "кухонної революції" мережевика. Адже на вході в австралійський заклад відвідувачі можуть взяти скляний посуд для напоїв і, навіть, металеві столові прибори.

"Багато наших гостей дуже збентежені цією ситуацією. Деякі з них навіть просять сфотографувати їх та надіслати потім світлини на Facebook, - розповідає Катя Дварте, яка разом із чоловіком працює в McDonald’s у Варіллі.- Звичайно, ми також проводимо опитування споживачів, що згодом дозволить оцінити ефективність цієї ідеї".

В "інноваційному" ресторані вже побувала Катріона Нобл, виконавчий директор McDonald’s в Австралії. Авторський патент з офіціантами та столовими приборами настільки сподобався їй, що вона запропонувала центральній мережі в США зробити його стандартом.

Така зміна політики McDonald’s співзвучна з ідеями особи, яка займається розвитком мережі у Європі. Два роки тому Стів Істербрук, директор McDonald’s в Європі, почав впроваджувати рішення, згідно з яким клієнти могли замовляти їжу через електронні термінали. Вже готове замовлення їм приносили офіціанти.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank