12.02.2013

KFC окупує СНД

До 2015 року на теренах Росії та СНД працюватиме 460 ресторанів мережі

Компанія YUM! Restaurants International Russia & CIS оприлюднила свої подальші плани щодо розширення мережі ресторанів KFC в Росії та країнах СНД. Так, у 2013 році мережевик планує подвоїти темпи розвитку та відкрити одразу 60-70 нових ресторанів (в минулому році мережа зросла на 35 закладів). Змінилася й довгострокова стратегія розвитку. В 2011 році, після викупу в російського партнера "Ростік Групп" частки в мережі "Ростік'с-KFC", компанія планувала розширити мережу до 300 ресторанів у 2015 році. Згідно з оновленою стратегією, на початок 2015 року в Росії та СНД працюватиме близько 460 закладів.

фаст-фуд Фото KFC

В основі меню KFC - два смаки: оригінальний “11 спецій і трав“ і гострий “Hot and Spicy“. Акцент в меню робиться на лінійках страв, до складу яких входить куряче м’ясо, приготоване за цими рецептами

Мережа, яку створила YUM! Restaurants International Russia & CIS, об'єднує на сьогодні 216 ресторанів, 163 з яких працюють на умовах франчайзингу. Заклади представлені на території Росії, України, Казахстану, Вірменії та Азербайджану. Всього з компанією співпрацює 29 франчайзингових партнерів. Серед них - генеральний директор ТОВ "Українська харчова компанія" Олександр Сафонкін. Саме завдяки йому в київському ТРЦ Ocean Plaza відкрився перший в Україні заклад KFC.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank