05.02.2013

Burgers Buffet: натуральний фаст-фуд зі Львова

Мережа закладів здорового та швидкого харчування розвиватиметься по франчайзингу

Розвиток мережі ресторанів швидкого харчування під ТМ Burgers Buffet почався рік тому, та вже на сьогодні вона охоплює 5 власних та 2 франчайзингові заклади, що працюють на території Львова. В асортименті цих фаст-фудів - хот-доги, гамбургери та роли на будь-який смак. Головною ізюминкою меню є те, що для приготування страв у закладах використовуються виключно натуральні продукти. "Ми позиціонуємо себе як заклад здорової їжі, тільки в сегменті фаст-фуду", - стверджує власник ТМ Burgers Buffet Андрій Галицький.

Burger Buffets

У закладах Burgers Buffet також можна спробувати запатентовану страву - "смачну кишеньку" (сендвіч у вигляді кишеньки з наповнювачами на вибір клієнта).

В процесі співпраці франчайзер забезпечує своїх партнерів всіма необхідними хлібобулочними виробами та готовою м'ясною продукцією у вакуумній упаковці порційно для кожного сандвіча чи рола. "Отже, щоб мати досить великий асортимент продукції, франчайзі не потрібно утримувати кухаря, закуповувати м'ясо та багато інших інгрідієнтів, потрібних для виготовлення м'ясних страв. А найголовніше - підприємець не матиме клопоту з ужарками, недостачами на кухні тощо, - розповідає Андрій Галицький. - Франчайзі залишається лише закуповувати овочі та бакалію, контролювати дотримання стандартів Burgers Buffet та вести комп’ютерний облік".

Компанія Burgers Buffet націлена на розвиток франчайзингової мережі фаст-фудів на території всієї України, проте власні ресторани швидкого харчування відкриватимуться лише у Львові. "Наші франчайзі зможуть обирати, в якому форматі працювати з торговою маркою: відкривати повноцінний ресторан чи фуд-корт, - зазначає Андрій Галицький. - Відповідно, буде варіюватися і сума інвестицій - від 150 до 350 тис. грн. Окупляться обидва формати протягом 11-18 місяців".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Burgers Buffet: натуральний фаст-фуд зі Львова

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank