05.01.2013

Амбітний Starbucks

Протягом наступних п’яти років кавовий гігант планує відкрити у США ще 3 тисячі кав’ярень

Компанія Starbucks, яка є на сьогодні власником найбільшої мережі кав’ярень у світі, оприлюднила свої грандіозні плани щодо збільшення кількості закладів у США та Китаї. Кавовий гігант запланував відкрити ще як мінімум 3 тисячі кав’ярень у Сполучених Штатах, та зробити це не пізніше 2017 року. Крім цього, компанія покладає великі надії на китайський ринок. Протягом року Starbucks планує докласти максимум зусиль для того, щоб ринок Китаю став для компанії другим за обсягами продажів.

Starbucks, Evolution Fresh

На сьогодні мережа Starbucks охоплює більше 17,6 тис. кав’ярень в 60 країнах світу. З них близько 8,5 тис. належать партнерам.

На сьогодні мережа Starbucks охоплює більше 17,6 тис. кав'ярень в 60 країнах світу. З них близько 8,5 тис. належать партнерам. В Україні Starbucks чекають ще з 2009 року, коли газета "Комерсант Україна" пообіцяла цінителям торгової марки відкриття кав'ярень на території України. Нова хвиля надій наступила в кінці 2011, коли в соціальній мережі Facebook з'явилася сторінка Starbucks Ukraine, а на сайтах з пошуку роботи були опубліковані вакансії керуючих Starbucks в Дніпропетровську, Києві та Львові. Сама компанія цю інформацію спростувала.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank